אילוסטרציה (צילום: רויטרס)
אילוסטרציה | צילום: רויטרס

הרוגה ישראלית בתאונת דרכים בפנמה: משרד החוץ הודיע היום (שבת) כי אזרחית ישראלית שיצאה עם משפחתה לטיול במדינה שבמרכז אמריקה, נהרגה לאחר שהייתה מעורבת בתאונת דרכים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק  

791533
צילום:

על פי הפרטים הידועים, מדובר בזוג הורים ובת צעירה שנסעו למדינה על מנת להיפגש עם בנם שסיים את הטיול שלו בדרום אמריקה - ולאחר שהאם נסעה על הטרקטורון היא התהפכה ונהרגה. קונסול ישראל בפנמה, אלי גיל, מטפל בהליכי השבת הגופה לישראל ומלווה את המשפחה.

תאונה זו מצטרפת לשרשרת של תאונות קטלניות בהן היו מעורבים ישראלים בתקופה האחרונה. בחודש שעבר, שני צעירים ישראלים נהרגו בתאונת דרכים בקליפורניה שבארצות הברית. על פי הדיווחים התאונה התרחשה בכביש מהיר בצפון המדינה. ככל הנראה מדובר בהתנגשות חזיתית בין מספר כלי רכב שהובילה בסופו של דבר למותם של השניים.

ביוני האחרון נהרג גבר בן 35 המתגורר באטלנטה במהלך תאונת שייט באגם סמוך לעיר. אשתו היתה במקום והמשפחה בארץ קיבלה הודעה. משרד החוץ טיפל יחד עם משפחתו בהבאת ארונו ארצה לישראל.

בחודש מאי נהרג צעיר ישראלי כבן 20 בתאונת דרכים באי סאן אנדרס שבקולומביה במהלך טיול עם חבריו. גם במקרה זה, קונסול ישראל טיפל בהעברת גופתו לישראל. הידיעה בדבר מותו של הצעיר באה שעות ספורות בלבד לאחר ההודעה על מותן של שתי ישראליות אם ובת, בתאונת דרכים בשוויץ בזמן שהיו בדרכן מאיטליה ברכב שכור.