עם היוודע כשלון ניסיון ההפיכה הצבאית בטורקיה, הודיעה חברת התעופה הטורקית טורקיש איירליינס על חידוש הטיסות שלה. הטיסה הראשונה מאיסטנבול לנתב"ג צפויה לצאת בשעה 11:05 ובכיוון השני בשעה 14:15, כאשר צפויים עיכובים קלים. נוסעים מתבקשים להתעדכן בערוצים הרשמיים של החברה בעדכונים לגבי שעות הטיסות השונות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בינתיים, ישראלים שאמורים לעשות דרכם לטורקיה עדיין שרויים בחוסר ודאות. רבים מהם ממתינים לטיסות לאירופה וארצות הברית עם עצירת ביניים בטורקיה. רבים מהם מצהירים כי במידה ותימצא טיסה חלופית העוברת דרך טורקיה יימנעו מלעלות עליה, ומחפשים דרכים חלופיות להגיע ליעדיהם.

יפעת, שאמורה הייתה לטוס דרך טורקיה למיאמי עם שני בניה, מספרת כי טיסתה בוטלה. "אם יציעו לנו טיסה חלופית שעוברת דרך טורקיה לא אסכים לעלות עליה, זה מפחיד", הודתה, "בינתיים הציעו לנו דרך פריז או לונדון, אבל זמן ההמתנה ארוך - אז אנחנו ממתינים למשהו טוב יותר".

נתב"ג, היום (צילום: חדשות 2)
נתב"ג, היום | צילום: חדשות 2

ייתכן ושתי הטיסות הראשונות המתוכננות למהריא לאיסטנבול, בשעות 14:00 ו-16:00, יבוטלו. אחד הנוסעים שאמורים להיות עליהן הוא אוסמה, שמתוכנן לטוב לאיסטנבול, ממתין גם הוא לטיסה חלופית אחרי שטיסתו בוטלה. "אני מחכה כבר במעט חמש שעות, אמרו לי שאולי בערב תהיה טיסה", סיפר לחדשות 2 Online, "עד עכשיו אין שום דבר סגור. אין לי שום חשש ואני לא מתכוון לבטל", הצהיר.