רוסיה: צילום סצינה דרמטית לתכנית טלוויזיה הסתיים כמעט בטרגדיה, זאת לאחר שחייל שנקלע לסט תקף את אחד השחקנים מבלי לדעת שמדובר בקטע מבוים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית אירעה במהלך הסרטת קטע לתכנית הטלוויזיה "חדשות 24/7", שבו הוצג שיחזור של אירוע בני ערובה שהתרחש לפני מספר חודשים במוסקווה ובמהלכו  ניסו שוטרים להשתלט על צעיר חמוש שהחזיק בבת ערובה.

הצילומים התנהלו כמתוכנן עד לרגע שבו חייל מקומי, שהשקיף על הנעשה מעמדת שמירה סמוכה, השתכנע כי מדובר באירוע אמת והחליט לפעול כדי לסכל אותו.

לפני שמישהו מצוות ההפקה הצליח להבין מה קורה, הסתער החייל על השחקן שגילם את החמוש ונטרל אותו מנשקו תוך שהוא מפיל אותו על הקרקע מול עיניהם המשתאות של השחקנים האחרים.

רגע לפני שהספיק לשלוף את נשקו האישי, זינקו לעבר החייל שניים מהשחקנים יחד עם מספר אנשי הפקה שמיהרו לעברו והרגיעו אותו כי מדובר בלא יותר מאירוע מבוים.

בהנהלת הערוץ המשדר את התכנית התרשמו דווקא לרעה מההתרחשות וטענו כי תגובתו של החייל חשפה מחדלי אבטחה על סט הצילומים. בתגובה לאירוע אמרו מנהלים בערוץ כי יום הצילומים עלול היה להסתיים בטרגדיה לו החייל היה מחליט לירות בשחקן, וכי נציג של צוות ההפקה מוכרח היה להיות בשטח לכל אורך הצילומים.