יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, שיבח את הנשיא האמריקני דונלד טראמפ בריאיון ראשון מסוגו לתקשורת האמריקנית. בשיחה עם מגישי תחנת BlazeTV השמרנית, דיבר נתניהו בין היתר על הפופולריות של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בישראל, ואף כינה אותו "רוקסטאר".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"הנשיא טראמפ הוא הידיד הכי טוב שהיה אי פעם לישראל ולעם היהודי בבית הלבן", אמר נתניהו הבן בריאיון. "הוא ייזכר בהיסטוריה היהודית לתמיד כמי שהעביר את השגרירות לירושלים והכיר בה וברמת הגולן. רוב גדול של הישראלים מעריץ אמריקה ואת הנשיא טראמפ - הוא כוכב רוק אמיתי בישראל".

לפני כחודש הכריז ראש הממשלה נתניהו בפתח ישיבת הממשלה כי נמצאה הנקודה בגולן בה יוקם יישוב על שמו של הנשיא טראמפ. "אני הבטחתי שאנחנו נקים יישוב על שמו של הנשיא טראמפ - אני מבשר לכם שאנחנו כבר איתרנו נקודה בגולן שבה יוקם יישוב חדש. התחלנו בתהליך ההקמה", אמר. ראש הממשלה אף מסר כי ההחלטה על הקמת היישוב החדש ברמת הגולן תובא לאישור רשמי של הממשלה החדשה עם הקמתה.

"המעון הרשמי של שגריר ארצות הברית גם הוא עובר לירושלים, ובכך למעשה מיושמת החלטת הקונגרס", הוסיף ראש הממשלה. "אנחנו מעריכים מאוד את ההחלטה ההיסטורית הזאת של הנשיא טראמפ, כמו שאנחנו מעריכים מאוד את ההחלטה ההיסטורית שלו להכיר בריבונות ישראל ברמת הגולן".