"תוציאו רגע טלפונים, תפתחו את הסטורי": בלוס אנג'לס שבארה"ב נפתח "עולם פירות" מיוחד, כחלק מתעשיית התמונות ברשתות החברתיות, אליו מוזמנים להגיע כל מכורי ה"סלפי" - רק כדי להצטלם ולהעלות לרשת. בממלכת המכורים תמצאו פירות פלסטיק ענקיים, אורות ניאון לטובת האפקטים ואפילו בריכת כדורים עם פירות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

ב-35 דולר ייהנו הלקוחות המאושרים מצילומים עם אבטיח ענק, בננות מפלסטיק ואפקטים מיוחדים שאי אפשר להשיג בפילטרים המוכרים. בשמונת החדרים שב"עולם" ניתן לגעת, להצטלם ואפילו לאכול פירות - לאחר שכבר בכניסה מקבלים תותים ואוכמניות לנשנוש.

"רוצים ליצור משהו שאנו יודעים שכולנו נהנ (צילום: החדשות)
"רוצים ליצור משהו שאנו יודעים שכולנו נהנ | צילום: החדשות

בחדר הראשון נמצא ארגז עם פירות ענקיים. אחריו ניתן למצוא את חדר הבננה, חדר הענבים וחדר האבטיח הענק, החביב על המבקרים, שבו ניתן אפילו להתנדנד על אבטיח מפלסטיק.

בהמשך ניתן למצוא את חדר האננס - שבמרכזו אננס ענק מסתובב עם אורות דיסקו צבעוניים. החגיגה נגמרת בחדר הפירות הטרופיים והפוטוגניים במיוחד.

חדר האננס המשוכלל (צילום: הדשות, חדשות)
חדר האננס המשוכלל | צילום: הדשות, חדשות

בראייןן גולד, מנהל "עולם הפירות", סיפר כי הרעיון מאחורי עיצוב החדרים היה קופסאות תכשיטים קטנות, "כך שכל אחד מהחדרים האלה הוא עולם בפני עצמו". גולד הוסיף כי הרעיון היה לקחת בכל חדר פרי או נושא אחר: "אנחנו באמת רוצים ליצור משהו שאנו יודעים שכולנו נהנה בו, נאהב אותו ויהיה בו כיף".

מייסד "עולם הפירות", אנדרו זו, סיפר כי המבקרים ייהנו אף מאכילת פירות באותם חדרים, מלבד התמונות. "אנחנו לא מעודדים אכילת סוכריות או גלידה, זו חוויה בריאה. זה יכול לתת מענה גם לטבעונים ולרגישים לגלוטן, אנחנו תומכים בכל זה", הוסיף.