מטייל ישראלי נעדר באינדונזיה, אילוסטרציה (צילום: פייסבוק‎, חדשות)
אביב משל יצא לגלוש ולא חזר | צילום: פייסבוק‎, חדשות

אביב משל, ישראלי בן 23 שמטייל באינדונזיה, נעדר מיום שני האחרון לאחר שיצא לגלוש בים בנוסה למבונגן ומאז לא חזר. צוות "מגנוס" לאיתור וחילוץ מתארגן ליציאה לשטח מטעם חברת הביטוח של הצעיר.

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בין ישראל לאינדונזיה אין יחסים דיפלומטיים ואין במדינה נציגות דיפלומטית ישראלית. המטייל הנעדר נכנס למדינה באמצעות דרכונו האמריקני. למרות זאת ובמקביל לשאר המאמצים, גורמים קונסולריים, משרד החוץ הישראלי וגורמים מקומיים משתפים פעולה בניסיונות לאתרו - לאחר שמשרד החוץ פנה לשלטונות אינדונזיה בבקשה לעזרה.

מטייל ישראלי נעדר באינדונזיה, אילוסטרציה (צילום: אסף אדרי, חדשות)
מטייל ישראלי נעדר באינדונזיה, אילוסטרציה | צילום: אסף אדרי, חדשות

אחותו של הנעדר, סיון משל, פרסמה הודעה בדבר היעדרותו של אחיה בשמה ובשם כל המשפחה בחשבון האינסטגרם שלה. סיון סיפרה כי אביב טס למזרח לטיול הגדול שלו והגיע לבאלי שבאינדונזיה לפני כמה שבועות.

משל הוסיפה כי ביום שני האחרון, בשעה 14:30 לפי זמן מקומי אביב גלש באי ומאז אבדו עקבותיו. "מאז שנודע על היעדרותו, צוותי חילוץ של האינדונזיים המקומיים חיפשו אותו בסירות באיים השכנים ובים. 'מגנוס חיפוש וחילוץ' עוזרים לנו אבל יש ברשותנו אזרחות אמריקאית ולכן משרד החוץ והשגרירות מתקשים לעזור לנו", הוסיפה.

לסיום פנתה האחות בבקשה לעזרה לציבור הרחב: "בבקשה מכם, אם למישהו יש מידע עליו, על איפה הוא יכול להימצא, או כל דבר שיכול לעזור אני וכל המשפחה שלי נהיה אסירי תודה". בסוף ההודעה הוסיפה סיון את מספר הטלפון שלה ליצירת קשר: 0543517653.