סרטון ויראלי שהופץ בארה"ב מציג כיצד תלמידה מצטיינת בטקס סיום תיכון בסן דייגו, קליפורניה, לא יכלה להתאפק כשעמדה על הפודיום בזמן שנשאה את הנאום המרכזי מול מאות אנשים באצטדיון של בית הספר. הצעירה לא חסכה בביקורת והטיחה בפני המורים והצוות את כל הדברים שהיא שמרה בבטן במשך השנים. "הפגנתם רשלנות, לא היה לכם שום חלק בהישגים שלי", אמרה על רקע הצחקוקים ומחיאות הכפיים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

נטלי בוהר, תלמידה מצטיינת בכיתה י"ב, הודתה לחבריה לספסל הלימודים על הזיכרונות הרבים שצברה בזכותם והודתה להוריה על "האהבה האינסופית" שהפגינו כלפיה. לאחר שבירכה מספר מורים על שהשקיעו בחינוך שלה היא פנתה בדבריה לאנשי הצוות בבית הספר והטיחה מול מאות האנשים שישבו בקהל - את כול אשר היה על ליבה.

"אף פעם לא היית זמינה - למרות שקבענו איתך פגישות"

"ליועצת שלי, תודה שלימדת אותי לדאוג לעצמי", אמרה נטלי בפני הקהל שטרם הבין לאן היא מובילה בדבריה. "אף פעם לא היית זמינה עבורי ועבור הוריי למרות שקבענו איתך פגישות. רק בשבועות האחרונים הראית את פנייך והבעת בפני את שמחתך על כך שאחת מהתלמידות שלך היא מצטיינת ונואמת בטקס הסיום - למרות שלא היה לך שום חלק בהישגים שלי".

הקהל החל להתלחשש ולנוע באי נוחות בכיסאות אך נטלי לא התכוונה להפסיק ואמרה: "לצוות המזכירות, תודה על כך שלימדתם אותי להיות בעלת תושייה. הפגנתם רשלנות בכך שטרחתם להודיע לי על מספר מלגות רק יום אחד לפני המועד האחרון להגשתם - מה שגרם לי באופן פוטנציאלי להפסיד אלפי דולרים".

"תודה שהיווית דוגמה לסכנות שטמונות באלכוהול"

בשלב הזה התלמידים ושאר האנשים בקהל היו המומים ורבים הניחו ידיים על פניהם, אבל נטלי המשיכה להטיח עוד האשמות. "למורה שהייתה שיכורה במהלך השיעורים באופן קבוע השנה, תודה שהיווית דוגמה חיה לסכנות שטמונות בהתמכרות לאלכוהול", אמרה נטלי על רקע הצחקוקים הרבים וסיימה את דבריה ב"תודה למחזור 2019" - על רקע התשואות ומחיאות הכפיים מהקהל.