בדרום קוריאה, שנחשבת למדינה שאזרחיה מבלים את מספר שעות העבודה הגדול בעולם, מצאו פתרון יצירתי עבור בעלי הכלבים שמעוניינים בהשגחה צמודה עבור חבריהם הקטנטנים. "אביב הגורים" - זהו שמו של מעון היום הייחודי שהוקם במדינה ומספק לכלבים בכל יום טיפול שגרתי ממש בדומה לגן ילדים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בכל בוקר מביאים בעלי הכלבים את חיית המחמד שלהם למעון, שם פוגשים אותם מטפלים מקצועיים שמתרכזים בצרכים ובהתנהגות הכלבים. במהלך היום הכלבים לא מבזבזים את זמנם - הם מחדדים את עולם הריחות, לומדים להתמצא במרחב ואף משתעשעים בשעת משחק. כמובן שלוח הזמנים היומי של הכלבלבים לא נגמר בלי שנת צהריים כשברקע מוזיקה רכה.

"על פי החוקים שלנו, רק 25 גורים יכולים להיות בכל יום במעון, חלק מבעלי הכלבים מביאים את הגורים לכאן מפני שאין להם מספיק זמן לטפל בקטנטנים", סיפר אן בו-רא, אחד מהמאמנים המקצועיים בגן הגורים. "הכלבים נאלצים להיות בבית לבד למשך זמן רב, אבל כאן הם יכולים לשחק עם חבריהם".

תעשיית גני הגורים בדרום קוריאה החלה לצבור תאוצה בשנים האחרונות ומגלגלת עשרות מיליוני דולרים. אם תהיתם, מחיר התענוג לא נופל מזה של גן ילדים "אמיתי" - 780 עד 2,400 שקלים בחודש. המחיר משתנה בהתאם לגילו של הכלבלב, הקורסים שבעלי הכלבים מבקשים ואף סוג המזון שהבעלים בוחרים לגורים.