נותרו עוד שלושה ימים עד החתונה שמושכת את תשומת ליבו של כמעט כל העולם - החתונה של הארי ומייגן בכנסיית סנט ג'ורג'. מעריצי המשפחה המסורים ביותר כבר תפסו לעצמם מקום טוב ממנו יוכלו לראות את המשפחה מהשורה הראשונה והביאו איתם את התלבושות, הדגלים והרוח המתאימה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

תושבת לונדון בשם מירה סקוט כבר מצאה את המקום האופטימלי עבורה והיא לא מתכוונת ללכת הביתה. "אני אהיה כאן, זה מקום מעולה מפני שהכרכרה חייבת לעשות כאן סיבוב - נראה את הזוג מצוין- זה יהיה מדהים". לדבריה, היא בעלת ניסיון שכן היא הייתה בשורה הראשונה בחתונה של הנסיך וויליאם וקייט.

ג'ורג' ושארלוט - ארכיון (צילום: בית המלוכה הבריטי)
ג'ורג' ושארלוט - ארכיון | צילום: בית המלוכה הבריטי

טרי האט בן ה-83, אחד ממעריציהם הנחושים ביותר של משפחת המלוכה, כבר לובש את החליפה עם הדגל הבריטי ומוכן אפילו להחליף את אחיה של מרקל אם אחיה ואביה לא יגיעו. התקשורת הבריטית דיווחה היום על הדרמה בבית משפחתה של מייגן שבקליפורניה. ה"דיילי מייל" טען שאביה של מייגן אמר שלא יגיע בגלל בעיות בליבו- בעיות שנגרמו, על פי הדיווחים, אחרי שאחיה של מייגן סיפר על הצדדים הפחות מחמיאים של אחותו המפורסמת.

בממלכה כבר ממתינים בציפייה (צילום: רויטרס)
ממתינים בכניסה לווינדזור | צילום: רויטרס

הנסיך הארי וארוסתו מייגן מרקל בחרו בג'ורג' ושארלוט האחיינים - ילדיהם של וויליאם וקייט שילוו את הכלה וימלאו תפקיד מרכזי בחתונה בסוף השבוע, כך מסרו הבוקר מהארמון בלונדון. לצדם ילכו ילדים נוספים, בנים ובנות של חבריהם של הארי ומייגן שכנראה עדיין לא יודעת מי בדיוק יגיע ממשפחתה מעבר לים. שארלוט, בת 3, תלך עם שתי בנות נספות לצידה של מרקל הכלה, הנסיך ג'ורג' בן ה-7 ועוד קבוצת ילדים בגילאים דומים ילוו את הארי.