דניאלס וטראמפ. ממשיך להסתבך (צילום: sky news, חדשות)
דניאלס וטראמפ, ארכיון | צילום: sky news, חדשות

"סטורמי נגד הנשיא" - הסערה נמשכת: כוכבת הפורנו סטורמי דניאלס חשפה השבוע איור של האדם שלטענתה איים עליה בשמו של טראמפ במגרש חניה ב-2011. דניאלס טענה כי זהו האיש שאיים על חיי בתה על מנת שלא תדבר על הקשר שלה לנשיא ארה"ב. טראמפ הגיב היום (רביעי) בציוץ זועם להאשמות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הנשיא טראמפ ממשיך להכחיש שניהל רומן או סוג אחר של יחסים עם כוכבת הפורנו. הבוקר הוא כתב: "זה איור שנעשה שנים רבות לאחר מעשה של אדם שאינו קיים. עבודת נוכלות, מהתלים בתקשורת ה'פייק ניוז'" (אבל הם יודעים את זה)!". טראמפ הוסיף קישור לתמונה שבה נראית דניאלס עם מי שהיה בן זוגה לאחר שנטען ברשת כי הוא דומה לדמות באיור.

דניאלס אמרה השבוע בשימוע שהיא קיבלה מעורך דינו של טראמפ, מייקל כהן, תשלום בתמורה לשתיקתה בנושא היחסים שקיימה לילה אחד עם הנשיא דונלד טראמפ - כשהיה עדיין איל נדל"ן ומגיש תכנית ריאליטי. דניאלס הגיעה אמש לסדרת ראיונות בתקשורת האמריקנית ובה היא אמרה שהתעייפה מניסיונות ההפחדה של הנשיא שנועדו לגרום לה לשתוק ואמרה: "לא ארפה עד שהאמת תיחשף".

איור החשוד באיום על סטורמי דניאלס (צילום: מתוך חשבון הטוויטר של דונלד טראמפ)
האיור שסטורמי הציגה - לצד תמונתה עם בן ז | צילום: מתוך חשבון הטוויטר של דונלד טראמפ

גם המתקפה של טראמפ על קומי נמשכת

כדי לחזק את הטענה, היא הציגה את האיור - ועורך הדין שלה הציע פרס של 100,000 דולר בתמורה למידע על אותו אדם שאמר לה, על פי הטענה, "תעזבי את דונלד טראמפ במנוחה".

בציוץ עוקב טראמפ אישר גם את הידיעה שפורסמה הבוקר על פגישה בין מי שיהיה מזכיר המדינה הבא שלו – ראש ה-CIA  לשעבר – מייק פומפאו עם מנהיג קוריאה הצפונית קים ג'ונג און. טראמפ צייץ: "מייק פומפאו פגש את קים ג'ונג און בשבוע שעבר בצפון קוריאה, הפגישה התנהלה היטב ונוצרו יחסים טובים, אנו עובדים עכשיו על פרטי הפסגה. פירוק הנשק הגרעיני – זה יהיה דבר עצום עבור העולם כולו אבל גם עבור צפון קוריאה".

לאחר מכן הגיב טראמפ גם לדברי ראש ה-FBI לשעבר ג'יימס קומי, שטוען בספרו כי הנשיא לא כשיר לתפקידו מסיבות מוסריות. "ג'יימס קומי החלקלק, ראש ה-FBI הגרוע בהיסטוריה, לא פוטר בגלל חקירת הקשרים המפוברקים עם רוסיה". טראמפ הוסיף: "אגב, לא הייתה שום מזימה (מלבד זו של הדמוקרטים)".