דונלד טראמפ ורעייתו סוף סוף מפגינים זוגיות: אולי זו הייתה רוחו המרגיעה של האפיפיור, ואולי הקפלה מהמאה ה-16 שריגשה את השניים וגרמה להתרככות, ואולי זו התקרה של מיכאלאנג'לו – שם אפילו יד אלוהים מושטת לאדם כדי לתת לו חיים - אך הזוג הנשיאותי הפגין היום (רביעי) זוגיות פוטוגנית ומחויכת במהלך ביקורם בקפלה הסיסיטינית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בניגוד לתקריות הקודמות בהן סירבה מלניה טראמפ לקחת את ידו של נשיא ארה"ב, במהלך ביקורם היום התהלכו השניים יחד יד ביד. לאחר הביקור בוותיקן, השניים נפרדו – מלאניה הלכה למרכז לקורבנות הברחת אנשים ברומא, בעוד טראמפ יצא לפגוש את הנשיא האיטלקי.

ההימנעות מהושטת היד, אתמול (צילום: רויטרס)
ההימנעות מהושטת היד, אתמול | צילום: רויטרס

במהלך נחיתתו של דונלד טראמפ בישראל עלה לכותרות הרגע בו הושיט את ידו לרעייתו מלאניה והיא הרחיקה את ידה בחדות. הקטע שודר שוב ושוב בכלי תקשורת מסביב לעולם, אך בהמשך הביקור בן 28 השעות בישראל השניים שידרו אווירה זוגית ומחויכת - אלא שאמש המקרה חזר על עצמו, הפעם באיטליה.

עם נחיתתם ברומא, ממש בפתח המטוס, לאחר שנפנף לקהל הושיט הנשיא האמריקני את ידו הימנית לעבר אשתו מלניה לקראת ירידתם מהמטוס - אך היא העבירה את ידה בשערה, והשניים ירדו בנפרד אל הקרקע. גם הפעם התקרית תועדה על ידי הצלמים, שהבחינו בהיעדר התקשורת בין בני הזוג.