לאחר הסרטון שהביך את חברת התעופה "יונייטד איירליינס" בו נראה נוסע כשהוא נגרר באלימות מהמטוס, כעת גם חברת "אמריקן איירליינס מסתבכת. בתיעוד שפורסם הבוקר (שבת) נראית נוסעת בטיסה מסן פרנסיסקו כשהיא ממררת בבכי ובידה תינוק - לאחר שהותקפה על ידי אחד הדיילים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפי טענות הנוסעים על המטוס, הדייל הכה את הנוסעת עם עגלת התינוק שלה. "הוא לקח את עגלת התינוק באלימות, הכה אותה ורק במקרה פספס את התינוק", אמר הנוסע שפרסם את התיעוד. "הם הורידו אותה מהטיסה עם התינוק והשאירו את הדייל שהמשיך לריב עם שאר הנוסעים. כשהאם ביקשה התנצלות הצוות סרב".

בסרטון נראית האם כשהיא בוכה ומבקשת שיחזירו לה את עגלת התינוק שלה. כשנוסע נוסף מנסה להתערב באירוע ומבקש את שמו של הדייל, מתפתח עימות בין השניים. "תנסה, תכה אותי, אתה לא יודע אפילו את כל הסיפור", אומר הדייל. "כמעט פגעת בתינוק", עונה הנוסע.

בחברת תהעופה מסרו כי פתחו בחקירת האירוע וכי הדייל פוטר מתפקידו. "מה שרואים בסרטון אינו משקף את ערכינו ואת עד כמה שאכפת לנו מלקוחותינו", מסרה החברה בתגובה. "אנו מתנצלים על הכאב שנגרם לנוסעת ולמשפחתה. אנו דואגים שכל צרכיה וצרכי משפחתה יטופלו, הם הועברו לטיסה אחרת שם שודרגו למחלקה ראשונה. מעשי הצוות שלנו כפי שתועדו אינם משקפים סבלנות או אמפתיה, שני ערכים הכרחיים לטיפול בלקוחות ואנו מאוכזבים ממעשיהם".