כששני שודדים חמושים באקדח תכננו לגנוב רכב במדינת וירג'יניה , הם לא ציפו לתגובה הזאת: ג'סמין וורן, האישה לה ארבו ואת רכבה תכננו לגנוב, לא הסכימה לוותר, נאבקה בהם במשך דקות והצליחה להבריחם. הסרטון ממצלמות האבטחה תיעד את המאבק הדרמטי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"גבר צעיר ניגש אלי ופתאום היה לי אקדח בפנים", שיחזרה וורן את התקרית המפחידה. "באותו רגע ידעתי שאני רוצה לעשות משהו בנוגע לזה. לא הייתה לי שום כוונה לאפשר לו לקחת את הדברים שלי".

ניסיון השוד התרחש בשעות הלילה המאוחרות בתחנת דלק, כשהשניים המתינו מחוץ לחנות נוחות ואז ראו את וורן יוצאת וניגשת לרכבה. הם תפסו אותה, לקחו את התיק שאחזה בידיה ואז נכנסו לתוך המכונית והתכוונו לנסוע.

וואן. "סולח לשודדים" (צילום: sky news)
וואן. "סולח לשודדים" | צילום: sky news

וורן לא ויתרה, השיבה להם במהלומות ושלפה את החשוד שהתיישב בכסא הנהג. חברו הגיע לעזור לו, השניים חבטו בה ואף נופפו באקדח מול פניה, אך וורן המשיכה להילחם עד שהשודדים התייאשו וברחו. "הם היו מפוחדים בדיוק כמוני", סיפרה. "הסתכלתי לצעיר בעיניים וראיתי שהוא מבוהל".

היא מודה שהיא לא יודעת מה עלול היה לקרות אם השודדים היו עושים שימוש באקדח. "הוא חזר שוב ושוב על כך שהוא הולך לירות בי, אבל הוא לא עשה את זה", היא שחזרה. "אני לא יודעת אם האקדח היה אפילו טעון".

למרות החוויה הקשה, וורן לא נוטרת טינה. "אני סולחת להם, זה לא היה בסדר שהם ניסו לשדוד אותי, אבל זה לא סוף העולם", היא מסבירה. "זה לא אומר שהם לא יכולים להשתנות ולעשות שינויים בחייהם - זה תלוי בהם, ואני מוכנה לעזור להם לבצע את השינויים האלה. זה לא הופך אותם לאנשים רעים. הם עשו דבר רע, אבל תמיד אפשר לקבל מחילה".