ברייס דז'אן ג'ונס מימין (צילום: רויטרס)
ברייס דז'אן ג'ונס מימין | צילום: רויטרס

בבית החולים בדאלאס מת הלילה (שבת) מפצעיו שחקן הניו אורלינס פליקנס ברייס דז'אן ג'ונס (23), לאחר שנורה בבטנו. אזרח שמתגורר בבניין דירות בעיר ירה בג'ונס, לטענתו לאחר שזה פרץ לביתו.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

"בצער עמוק אנו מודיעים על מותו של ברייס", נמסר מהקבוצה שבה שיחק. "אנחנו שבורים מאובדן החיים של הצעיר הזה, שהיה לו עתיד כל כך מבטיח לפניו. מחשבותינו ותפילותינו עם משפחתו בשעה קשה זו".

במשטרת דאלאס אומרים שסמוך לשעה שלוש אחר חצות (שעון מקומי) התקבל דיווח על ירי בדירה. הדייר סיפר לשוטרים כי התעורר משנתו לקול דלת הכניסה שנפרצה בבעיטה. הוא ציין כי שלף את אקדחו ולאחר שקרא מספר פעמים ולא קיבל תשובה - פתח באש.

ג'ונס, שנפגע מהירי, יצא מהדירה והתמוטט במסדרון. הוא הובהל לבית החולים ושם מת מפצעיו. ג'ונס היה חתום על חוזה לשלוש שנים בניו אורלינס ופתח ב-11 משחקים לפני שנותח בשל שבר בפרק כף ידו שגרם לו לסיים את העונה.

ב-14 המשחקים שבהם שיחק השיג ממוצג של 5.6 נקודות למשחק, 3.4 ריבאונדים ו-1.1 אסיסטים. "ברייס התגבר על הרבה מאוד מכשולים כדי להגיע לשלב הזה בקריירה שלו", ספר לו הסוכן שלו. "היה תענוג להיות בסביבתו. הוא היה כישרון גדול ובדיוק עמד בפני מפנה בקריירה".