נתיב הבריחה של המחבל השלישי מבריסל: שבועיים לאחר מתקפת הטרור הקטלנית בבירה הבלגית במהלכה נרצחו 34 בני אדם, התובע הכללי הבלגי מפרסם היום (חמישי) סרטון חדש המתעד את נתיב הבריחה של החשוד השלישי, שנודע גם בכינויו "האיש עם הכובע", שנראה לצד שני המחבלים שפוצצו את עצמם בנמל התעופה ובתחנת המטרו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

בסרטון נראה החשוד באותם הבגדים שנראו בסרטון שפורסם מיד אחרי הפיגועים, בו הוא נראה עם שני המחבלים שביצעו את הפיגועים. החשוד השלישי נראה בסרטון עוזב את נמל התעופה ברגל, מגיע לעייירה הסמוכה לנמל התעופה, זוונטם - ומשם עושה את דרכו לבריסל, שם נעלמו עקבותיו. החשוד לבש כובע ומקטורן לבן, אבל בשלב מסוים הוא ככל הנראה הוריד אותם - והשליך את הבגדים שלבש.

התובע, אריק וואן דר סיפט, אמר שהרשויות מבקשות עכשיו מכל מי שראה או צילם את האיש ביום הפיגועים ב-22 במרס או לאחר מכן, לפנות עם הפרטים למשטרה ובהקדם, על מנת להביא לתפיסתו של אחד האחראים למתקפת הטרור.

הטיסות הסדירות בנמל התעופה הבלגי התחדשו רק השבוע, בעוד בריסל מנסה לשוב לשגרה - אלא שהיותו של החשוד הנוסף אדם חופשי, לא תורמת לתחושת רגיעה, כמו גם הכוננות המוגברת באירופה סביב מוסדות יהודיים ומעצרם היום של 4 פעילי דאע"ש בדנמרק, שהתכוונו לבצע פיגוע במדינה.