"החצר האחורית של ת"א" (צילום: חדשות 2)
אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

אונס למטרת רבייה? גבר כבן 33 נאנס באכזריות תוך כדי איומי אקדח על ידי שלוש נשים, שלא הסתפקו באונס ובהשפלה אלא גם אספו את זרעו של הקורבן ושימרו אותו בצידנית מקוררת. המשטרה המקומית שהחלה לחקור את המקרה טוענת כי אין זאת הפעם הראשונה שאונס כזה מתבצע בדרום אפריקה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסיפור המוזר הזה התרחש בעיירה קווזאקלה שבפורט אליזבת, דרום אפריקה. הקורבן עמד על המדרכה שלפתע עצרה לידו מכונית מסוג BMW. לאחר שיחה קצרה יצאה אחת הנשים מתוך כלי הרכב ותוך כדי איומי אקדח הכניסה את הצעיר למושב האחורי ונמלטה מהמקום.

בתוך המכונית חיכו לגבר שתי נשים נוספות שהחלו לנסות לקיים עמו מגע מיני. על פי רשת הדיילי מייל הבריטית, לאחר מספר דקות בהן הגבר המפוחד לא הצליח לספק את הנשים, הוא אולץ לשתות "חומר לא ידוע" כדי שימשיכו לבצע בו את זממן.

עוד מוסיף האתר כי לאחר שאנסו את הצעיר, שמרו שלושת הנשים את זרעו בשקית ניילון והניחו אותה בתוך צידנית מקוררת. לאחר האונס זרקו הנשים את הקורבן בצד הדרך, במרחק 500 קילומטרים מהמקום שאספו אותו.

המשטרה המקומית החלה לחקור את המקרה, ולטענת התקשורת המקומית אין זאת הפעם הראשונה שאונס מהסוג הזה קורה. "זה באמת מבלבל, מעולם לא שמעו על דבר כזה בעבר", אמר לצד זאת אחד הקצינים. "האיש היה בהכרה מלאה במשך כל מסע הייסורים שלו והוא עדיין בטראומה", הוסיף.