הנסיך הארי אמנם התרחק עוד יותר מהכתר אחרי לידתה של הנסיכה שארלוט, אבל זה כנראה לא מזיק לפופולריות של בן המלוכה הג'ינג'י, שזכה היום (חמישי) לנשיקה ולהצעת נישואים - השלישית שמשגרת אליו מעריצה שרופה מאוסטרליה, שצדה את הנסיך כשביקר בסידני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

ויקטוריה מקריי הצטופפה בין מאות מעריצים סמוך לבית האופרה המפורסם של העיר כדי לברך את הנסיך שהגיע לתרגיל משותף עם הצבא האוסטרלי. הנסיך החינני עבר בין הקהל, שרובו הורכב מתלמידים, ולחץ את ידיהם הרועדות והנרגשות, עד שהגיע לויקטוריה הנחושה בת ה-21, שלבשה כתר לראשונה ונשאה שלט: "הינשא לי הארי - זו ההזדמנות האחרונה".

אבל מקריי לא סמכה רק על השלט שיעביר את המסר - ודאגה להעביר את כוונותיה באופן אישי: היא הסבירה לו שהיא רוצה אותו ואז תפסה את הנסיך בצווארו והפתיעה אותו בנשיקה, שהייתה אמורה להגיע ללחי המלכותית, אבל לתדהמתם ושמחתם של ההמונים נחתה (או כמעט נחתה) על השפתיים. הנסיך הנבוך, לבוש במדי צבא, נרתע במהירות ואמר לה שהוא עוד "צריך לחשוב על זה", ונשך את פרקי אצבעותיו. לאחר שחלף, גם ראש הממשלה האוסטרלי קיבל נשיקה, אם כי מסויגת יותר.

מקריי אמרה לחברותיה בהתרגשות: "נישקתי אותו ונישקתי את ראש הממשלה, בכלל לא ידעתי שהוא ראש הממשלה. אבל הגעתי לשפתיו של הארי". מקריי סיפרה לכתבים שליוו את החמישי בתור לכתר שגם בביקור שנערך בשנת 2013 היא שייטה בקיאק עם שלט הצעת נישואים להארי, ואף ביקשה מהנסיך וויליאם שיעביר לו את המסר.