מטוס של איזיג'ט בנתב"ג (צילום: יונתן בייסקי)
תקיפה בגלל כריך. מטוס איזי ג'ט, ארכיון | צילום: יונתן בייסקי

תקיפה אווירית: מטוס של חברת התעופה "איזי ג'ט" שהמריא מז'נבה לכיוון פרישטינה בירת קוסובו ביצע נחיתת חירום לאחר שנוסע היכה באלימות את אחת הדיילות. חברת הלואו קוסט לא מגישה אוכל בטיסותיה, לכן הוא הזמין כריך מהתפריט שהונח לפניו. לאחר שהמתין זמן מה הוא צעק: "אני רעב! אני מחכה שעות!", ולאחר מכן קם - והיכה באגרוף את הדיילת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש אתמול (שלישי) בטיסת הבוקר הקבועה של איזי ג'ט משווייץ לקוסובו. נוסעים אחרים מספרים כי הוא צעק על הדיילת, נעמד במעבר והיכה בה. הדיילת נפלה לרצפה, וגם לאחר מכן הוא המשיך להכות אותה. אנשים שישבו בסמוך קפצו על האיש וריתקו אותו לרצפה, ומיד לאחר מכן דיילים אחרים אזקו אותו והושיבו אותו בכוח.

האירוע דווח לתא הטייס, שם החליטו להנחית את המטוס כדי להוריד את הנוסע. המטוס נחת בנמל התעופה של רומא, שם הורד הנוסע מהמטוס והועבר לידי המשטרה האיטלקית. חברת התעופה אישרה ל"דיילי מייל" הבריטי את הפרטים ומסרה כי הדיילת נפצעה באורח קל מאוד ומשקפיה נשברו.

"הייתי בהלם מוחלט, אני לא מבינה איך מישהו יכול להגיב באלימות כזאת בגלל כריך", סיפרה הדיילת לעיתון השוויצרי "20 דקות". לאחר שהנוסע נעצר, צוות רפואי עלה למטוס ובדק את הדיילת. בהמשך היא אמרה כי היא מרגישה טוב והיא המשיכה את תפקידה גם בחלק השני של הטיסה, בו המשיכו הנוסעים בדרכם.