ישיר: מסיבת עיתונאים לקראת האירוויזיון (צילום: רויטרס, חדשות)
קמפיים נוסף, גדות (ארכיון) | צילום: רויטרס, חדשות

הישג נוסף לוונדרוומן: ענקית הטכנולוגיה הסינית וואוואי הכריזה הלילה (רביעי) כי הפרזנטורית הבאה של מכשירי הדגל שלה היא לא אחרת מאשר הכוכבת הישראלית גל גדות. השחקנית הישראלית תקדם בין היתר את מכשיר ה-Mate10, הסמארטפון הראשון בעולם עם יכולות בינה מלאכותית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

גדות כיכבה כבר לפני שלוש שנים בקמפיין הפרסום לסדרת מכשירי ה-P8 של החברה בישראל. הקמפיין זכה לשבחים ואף אומץ על ידי מדינות נוספות ברחבי העולם.

אתמול פורסם שגדות תשמש גם בפרזנטורית של מותג האיפור הבינלאומי - רבלון. גדות תיקח חלק בקמפיין תחת הקונספט החדש - Live Boldly.

גדות מצטרפת לשורה של כוכבות הוליוודיות זוהרות ששימשו במרוצת השנים כפנים של המותג האמריקני: החל מסינדי קורפורד וקלאודיה שיפר, דרך שורה של כוכבות הוליוודיות בנות זמננו כמו האלי ברי, אמה סטון וג'סיקה אלבה ועד לפרזנטוריות של זמננו, הזמרות גוון סטפני וסיארה.

לאחרונה נשאלה גדות בריאיון האם לאיפור יש מקום בעולם הפמיניזם, והשיבה כי "כל דבר שגורם לך להרגיש בטוחה יותר ויפה יותר ופשוט טוב יותר בקשר לעצמך קשור לפמיניזם". היא הוסיפה כי "יש עיוות של הדרך שבה אנשים רואים פמיניזם. זה לא קשור לשנאת גברים או שריפת חזיות, אלא קודם כל שוויון וחופש בחירה".