ניסיון תקיפה לעיני המצלמות: אב של שלוש בנות שהותקפו מינית על ידי לארי נסאר ניסה לתקוף את הרופא של נבחרת ההתעמלות האולימפית האמריקנית שהורשע בתקיפה מינית של 160 בנות בבית המשפט בארה"ב. "תני לי רק כמה דקות איתו בחדר לבד", ביקש האב מהשופטת וכשסירבה הוא קפץ לעבר נסאר, אך רותק לרצפה על ידי המאבטחים. האב לא יואשם בביזוי בית המשפט.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

האב, רנדל מרגרייבס, קילל את נסאר וביקש להישאר לבד עם "השד", כפי שתיאר אותו. "אני מבקש ממך, כחלק מגזר הדין, תני לי להיות איתו בחדר נעול", אמר לשופטת שענתה: "מצטערת, לא כך מערכת החוק שלנו עובדת". האב ענה "טוב, אז אני חייב לעשות את זה" ורץ לעבר נסאר.

הרופא לארי נאסר (ארכיון) (צילום: רויטרס)
לארי נסאר | צילום: רויטרס

המאבטחים רצו לעברו, תפסו אותו מאחור וריתקו אותו לרצפה. עוזרת התובעת ביקרה בחריפות את התנהגותו של האב. "אתה לא יכול להתנהג כך", אמרה לאב. "זה נותן לו כוח נגדנו". האב השיב: "את לא חווית זה גברת".

השופטת רוזמרי אקווילינג גזרה על לארי נסאר 40 עד 175 שנות מאסר שתקף מינית יותר מ-160 מתלוננות - רבות מהן קטינות. "הרגע שלחתי אותך אל מותך", אמרה השופטת. "לא עשית דבר שמצדיק שתסתובב אי פעם מחוץ לכלא".

בגזר הדין הזה אני רוצה להשמיע את קולן של כל אחת מ-160 המתלוננות", אמרה השופטת. "הפשעים שלך פוגעים בבסיס הקהילה שלנו. מה שעשית לא היה קשור לרפואה - זו חרפה". לדבריה, "יש הרבה מאוד קורבנות ובני משפחות, ואני מקווה שאתם יודעים שיש לכם קול עכשיו". עוד היא הוסיפה: "אשא את מילותיכן איתי לשארית חיי".