סטורמי דניאלס, לה שילם כהן דמי שתיקה (צילום: רויטרס, חדשות)
קליפורד, ארכיון | צילום: רויטרס, חדשות

שבוע לאחר הפרסום ב"וול סטריט ג'ורנל" לפיו נשיא ארה"ב דונלד טראמפ שילם דמי שתיקה לכוכבת פורנו על רקע מפגש מיני שהשניים קיימו לכאורה כשנה אחרי שנישא לרעייתו מלניה וחודשים ספורים אחרי שבנם בארון נולד, מתייחסת היום (רביעי) השחקנית לראשונה לדיווחים וטוענת - אכן היה רומן.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

למרות שבמכתב שפורסם על ידי אנשי טראמפ בעבר הכחישה את המפגש, העניקה כוכבת הפורנו סטפאני קליפורד, הידועה בשם הבמה "סטורמי דניאלס", ריאיון למגזין "In Touch" בו היא מתארת את פרטי הרומן שניהלה לכאורה עם איש העסקים. בריאיון מאשרת קליפורד כי קיימה יחסי מין עם הנשיא בשנת 2006 בביתו באגם טאהו. "אני אפילו לא יודעת למה עשיתי זאת, אבל אני כן זוכרת שתוך כדי המעשה חשבתי לעצמי 'בבקשה אל תנסה לשלם לי'", היא מספרת.

"הכל התחיל בטורניר הגולף, עשו לטראמפ היכרות עם כולם", היא מתארת. "הוא כל הזמן הסתכל עלי ומצאנו את עצמנו נוסעים באותה עגלת גולף. אחר כך הוא שאל אם אני רוצה לאכול איתו ארוחת ערב ועניתי שכן". אז לטענתה הגיעה לחדר המלון שלו, שם חיכה לה טראמפ כשהוא לבוש בפיג'מה וצופה בטלוויזיה. "בסוף אכלנו ארוחת ערב בחדר שלו".

דונאלד טראמפ נואם בעצרת האום‎ (צילום: רויטרס, חדשות)
בבית הלבן משיכים להכחיש | צילום: רויטרס, חדשותלטענתה, היא הלכה לשירותים וכשיצאה, חיכה לה טראמפ על המיטה אז קיימו השניים יחסי מין. "אחרי זה פשוט בילינו יחד והוא כל הזמן אמר שהוא יתקשר אלי ושהוא חייב לראות אותי שוב". לדבריה, טראמפ יצר עמה קשר ולחץ עליה להיפגש איתו במספר הזדמנויות נוספות.

טראמפ, כוכבת הפורנו והסכם השתיקה

בשבוע שעבר דיווח עיתון ה"וול סטריט ג'ורנל" על כך שעורך דינו של טראמפ שילם דמי שתיקה בסך 130 אלף דולר לקליפורד. בבית הלבן הכחישו את הדברים. על פי התחקיר, עורך הדין מייקל כהן, שעבד כעורך דין בכיר בארגונו של טראמפ יותר מעשור, שילם עבור הנשיא לשחקנית באוקטובר 2016 בתום משא ומתן עם עורך דינה על הסכם סודיות.

התחקיר התבסס על ריאיונות עם אנשים שהוגדרו ככאלה שמכירים את הנושא, אך המסמכים והחוזה המדובר לא הוצגו. גורם בבית הלבן הגיב לתחקיר: "אלו דיווחים ממוחזרים שפורסמו והוכחשו נמרצות עוד לפני הבחירות".

"הנשיא טראמפ ממשיך להכחיש נמרצות כי ניהל רומן עם גברת קליפורד", הגיב עו"ד כהן שצירף לתגובתו מכתב שנחתם לכאורה על ידי השחקנית: "השמועות שקיבלתי דמי השתקה מדונלד טראמפ שקריות לחלוטין". על המכתב התנוסס שם הבמה של קליפורד שהתפרסמה תחת השם סטורמי דניאלס.