אסון מחוץ לקמפוס: גשר של הולכי רגל באוניברסיטת פלורידה קרס אמש (חמישי) וקבר תחתיו מכוניות שנסעו בכביש. לפחות ארבעה בני אדם נהרגו ותשעה נוספים נפצעו אנוש. סטודנטים סיפרו כי שמעו רעש חזק ותוך שניות ראו את הגשר קורס על מכוניות ובתוכן אנשים. מושל המדינה ריק סקוט: "עלינו להתפלל עבור המשפחות שאיבדו את יקיריהן".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בניית הגשר שקרס הסתיימה רק ביום שבת האחרון והוא נועד למנוע מהסטודנטים לחצות את הכביש הסואן, לאחר שבעבר היו במקום כמה תאונות. המשטרה במדינה פתחה בחקירת נסיבות האירוע הקשה.

"שמענו רעש חזק מאחורינו וראינו שהגשר התמוטט לחלוטין", אמרה איזבלה קרסקו, סטודנטית שעברה תחת הגשר עם רכבה. "רופאים וסטודנטים לרפואה רצו למקום מהבניין הסמוך והחלו להעניק טיפול רפואי לפצועים". קרסקו סיפרה שראתה לפחות חמש או שש מכוניות שנמחצו לחלוטין תחת הגשר: "שוטר שאל אותי אם היא שמעתי תגובה כלשהי מהאנשים שבמכוניות והנדתי בראשי שלא".

סטודנט אחר, ריקרדו דג'ו,  אמר ל-CNN: "אני לא יכול לתאר את זה. היינו מאוד נרגשים מבניית הגשר, הכל נראה בסדר, הלכתי ונסעתי תחתיו במכונית שלי וזה נראה נהדר, עד שקרה האירוע המצער הזה".

מושל פלורידה ריק סקוט אמר בעקבות האסון כי "הדבר החשוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות עכשיו הוא להתפלל עבור הפצועים ובני משפחותיהם, ולהתפלל עבור בני משפחה שאיבדו את יקיריהן". הוא הבהיר כי לאחר שתתברר הסיבה לקריסה יהיו אנשים שישלמו על הטעות הזו.

באוניברסיטה הסבירו כי הם עובדים בשיתוף פעולה עם כוחות הצלה על מנת לסייע להם במאמצי ההצלה: "אנו מזועזעים ומצטערים על האירוע הטרגי".