"אל תדאגי לגבי מלאניה" (צילום: רויטרס)
גם היא בדרך החוצה? | צילום: רויטרס

בדיחה גרועה או רמז לעתיד? נשיא ארה"ב דונלד טראמפ התלוצץ הלילה (ראשון) על מגוון רחב של נושאים, ביניהם צפון קוריאה והיחסים עם קים ג'ונג און, ג'ארד קושנר, יחסיו עם התקשורת, סגנו מייק פנס ואפילו על רעייתו מלאניה. בהתייחסו למספר הרב של חברי ממשלו שעוזבים או מפוטרים אמר טראמפ כי "הרבה עזבו את הבית הלבן, אני אוהב כאוס, והשאלה שכולם שואלים היא האם מלאניה תהיה הבאה בתור?".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בארוחת ערב של מועדון ה"גרידירון" בו השתתפו עיתונאים ופוליטיקאים שונים נשמעות באופן מסורתי בדיחות על שני צדי המפה הפוליטית, והשנה תהו המארגנים האם הנשיא טראמפ יהיה מסוגל להומור עצמי, במיוחד לאור העובדה שהוא נמנע מאירועים מסוג זה בעבר.

"אני מתנצל שאיחרנו הערב, זה היה בגלל שג'ארד לא הצליח לעבור את האבטחה", פתח טראמפ את דבריו, בהתייחסו לכך שחתנו איבד את הסיווג הביטחוני שלו. בנוגע ליועצו לשעבר, סטיב באנון, אמר טראמפ כי הוא "דולף יותר מהטיטניק".

קושנר, ארכיון (צילום: רויטרס, חדשות)
צילום: רויטרס, חדשות

טראמפ אף הגיב לחשש כי לא יוכל לצחוק על עצמו. "הצוות שלי פחד שלא אוכל להשתמש בהומור עצמי, אבל אמרתי להם לא לדאוג, שאף אחד לא יעשה זאת טוב יותר ממני", אמר טראמפ בחיקוי של עצמו.

טראמפ התלוצץ גם על חשבון התקשורת, אותה הוא מרבה לתקוף. "זה כנראה הערב המהנה ביותר בשבילי מאז שראיתי את הפרצופים שלכם כשניצחתי את הבחירות", אמר הנשיא לעיתונאים.

טראמפ: "מאמין שקים יעשה משהו חיובי" (צילום: חדשות)
קים ג'ונג און, ארכיון | צילום: חדשות

גם על מנהיג צפון קוריאה מצא טראמפ כמה חידודים. "אני לא שולל שיחות ישירות איתו", אמר הנשיא. "בכל מה שנוגע לשיחה עם אדם משוגע, זו בעיה שלו ולא שלי".