הנשיא האמריקני דונלד טראמפ ממשיך לתקוף אנשי בידור מובילים. הפעם הראפר המפורסם "סנופ דוג" סומן כמטרה. בקליפ חדש מופיע הראפר כשהוא מכוון אקדח לראשו של ליצן הדומה לנשיא טראמפ. הווידאו השנוי במחלוקת מציג את דמותו של הליצן "רונלד קלאמפ" שלבוש כמו הנשיא הטרי טראמפ. בשלב מסוים הראפר מכוון אקדח לראשו של הליצן, לוחץ על ההדק, כשמופיע דגל עם המילה "באנג".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הנשיא לא נשאר חייב והגיב, כמובן, בציוץ בחשבון הטוויטר שלו. "אתם מסוגלים לדמיין המהומה שהייתה מתעוררת אם סנופ דוג, עם הקריירה הכושלת, היה מכוון אקדח לנשיא אובמה?", שאל טראפ. "הגיע הזמן לכלא".

"כבר היה לנו מקרי רצח של נשיאים בארץ הזו, אז כל דבר כזה צריך להיות משהו שאנשים נזהרים איתו", טען הסנטור מרקו רוביו, שהתמודד בעבר מול טראמפ על רשות המפלגה הרפובליקנית. "אני חושב שאנשים יכולים שלא להסכים על מדיניות, אבל אנחנו חייבים להיות זהירים יותר מכיוון שהאיש הלא נכון רואה את זה ומקבל רעיונות שגויים".

הראפר עצמו טען כי לא צילם את הקליפ כדי לגרור תגובה כלשהי מטראמפ או אנשיו. "הצפנו נושאים שאנחנו חושבים שצריך להתבונן עליהם ולבחון אותם", אמר סנופ דוג. "רצינו להכניס נושאים כמו המשטרה, הנשיא טראמפ והחיים באופן כללי".