בזמן שרבים מאיתנו אינם מרוצים מתחזוקת ביתם, מתברר שגם לברק אובמה ישנן טענות בנוגע לבית שבו הוא מתגורר בשתי הקדנציות בהן הוא מכהן. "ישנן בעיות קליטה ברשת האלחוטית שנצטרך לטפל בהן", אמר הנשיא האמריקני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אובמה התייצב לריאיון המסורתי המתקיים מדי שנה לקראת ערב הסופרבול - גמר ליגת הפוטבול האמריקנית. השנה, בפעם הראשונה הצטרפה גם רעיית הנשיא מישל אובמה. במהלך הריאיון נשאלו השניים אם קיים משהו בבית הלבן שהיו מעוניינים לשפץ או לתקן לקראת כניסתו של הנשיא הבא. אלא שאז העלה אובמה מספר טענות בנוגע לפריסת הרשת האלחוטית בבית.

"כל עניין הטכנולוגיה בעייתי כאן", אמר אובמה. "אנחנו מנסים לסדר את העניין הזה לקראת החבר'ה הבאים. זה בניין ישן ויש הרבה נקודות "מתות שבהן אין קליטה של הרשת האלחוטית". הגברת הראשונה מישל אובמה הצטרפה לדברים ואמרה: "זה עניין שצריך לטפל בו ונראה אם נצליח לעשות את זה. זה גם מאוד מרגיז לפעמים את הבנות".

בהמשך הריאיון שהעניקו בני הזוג אובמה למראיינת גייל קינג מרשת CBS, הם שוחחו גם על הרגלי הצפייה שלהם בסופרבול, שהתקיים השנה בפעם ה-50. אשת הנשיא סיפרה כי היא מוותרת על הדיאטה בכדי לאכול "צ'יקן ווינגס" (כנפי עוף) ופיצות. השניים, שלראשונה התראיינו יחדיו בשידור חי, סיפרו גם כי לרגל המשחק, משרד של הנשיא בבית הלבן פונה, וכי הוצבו כיסאות ומסך גדול לקראת הצפייה המשותפת עם חבריהם הקרובים. הם גם הוסיפו כי הם נותנים ציונים לפרסומות ששודרו במהלך המשחק.