קשיש בן 92 מוויסקונסין רשם לעצמו השבוע הישג נאה, לאחר שהצליח לנגח עם רכבו 11 כלי רכב בתוך פחות מ-20 שניות. מאחר ואיש לא נפגע באירוע הוחלט שלא להעמידו לדין, אך לנוכח התיעוד המטריד ישקלו כעת במשרד התחבורה האמריקני האם האיש כשיר לנהיגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מצלמות האבטחה מחוץ לאחד ממרכזי הקניות במחוז מייוויל, תיעדו את הרגע שבו יצא הנהג הקשיש מאחת החנויות ועלה אל רכבו שהמתין לו במתחם החנייה. בשניות הראשונות נראה הקשיש כשהוא נוסע לאחור באיטיות, אך אז ללא כל התראה מוקדמת שועט הרכב לפנים ומתנגש בעוצמה במכונית חונה כשהוא מסב נזק לשתי מכוניות נוספות. בניסיון לחלץ את עצמו מהמצב הלא נעים, נראה רכבו של הקשיש כשהוא נוסע שוב לאחור ואז מתנגש באחת המכוניות שחנו בשורה שמאחוריו.

בשלב הזה ככל הנראה הקשיש נבהל וניסה למלט את עצמו בנסיעה מהמקום, לא לפני שהתנגש בעוד רכב חונה וברכב נוסף שעמד לצאת גם הוא מהמתחם. "צפיתי בתיעוד מספר פעמים כדי להבין מה קרה פה", אמר אחד מבעלי החנויות במתחם. "הייתי בשוק גמור ושאלתי את עצמי: 'רגע, זה באמת קורה עכשיו?'".

שוטרים שהוזעקו למקום עיכבו את הקשיש, שהיה נסער מאוד. לאחר תשאול קצר הוא שוחרר לביתו – במונית. מאחר ובדרך נס האירוע הסתיים ללא נפגעים, הוחלט במשטרה שלא להמליץ על העמדת הנהג לדין. במקום זאת, יהיה כעת על משרד התחבורה במדינה לבדוק ולהכריע האם האיש כשיר להמשיך ולאחוז בהגה.