סיפורי אימה מהז'אנר הזה ניתן למצוא בדרך כלל במדינות רחוקות, מעבר לים, אך הסיפור הזה מגיע ממקום קרוב למדי. בסוף השבוע האחרון פשטו שוטרים פלסטינים על בית בעיר קלקיליה, בו לפי המידע שהגיע אליהם, מוחזקת ילדה כשהיא כלואה בחדר האמבטיה.

לאחר בדיקה קצרה, התברר כי במשך תשע שנים הייתה צעירה כבת 20 כלואה בחדר הקטן, כשהיא עוברת התעללות קשה ואיומים מצד אביה ובת זוגו, שהביאו אותה למצב הזה.

מעדותה של הצעירה עולה תמונה של התעללות קשה ביותר. "ישנתי בחדר האמבטיה על סדין אחד. לא היה לי כלום חוץ מרדיו", אומרת בראא מלחם.

אביה, אשר התעלל בה, הכה אותה ואיים עליה כי יכניסה להיריון אם תנסה לברוח, נתן לה מזון פעם אחת ביום, בשעה אחת לפנות בוקר. "בשעה אחת הוא היה נכנס, לא עניין אותו אם אני ישנה או לא ופוקד עליי 'תשטפי! תנקי'", התלוננה בראא.

עוד עולה מחקירת המשטרה הפלסטינית, כי גם אמה החורגת של הצעירה הייתה צד בעניין. "אשתו של אבי הייתה לוקחת את המפתח, נועלת עליי את הדלת ומניחה לי לצאת רק כדי לבצע את עבודות הבית", ציינה.

בסוף השבוע האחרון שמו השוטרים סוף לפרשה ועצרו את האב המתעלל. הם העבירו אותו לידי משטרת ישראל, ובראא חזרה לבית אמה הביולוגית, בעוד היא מנסה להתאושש מהטראומה שחוותה ולהתרגל לחייה החדשים. "השוטרים פרצו את הדלת בכוח ולקחו אותי בניידת", היא משחזרת. "ראיתי ברחוב אנשים ושאלתי את השוטרים: 'אלה בני האדם ששמעתי ברדיו?".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק