סודות אינטימיים מחייו של הטרוריסט מספר אחד. אשתו לשעבר של אוסאמה בן לאדן ואחת ממאהבותיו חושפות פרטים חדשים וסיפורים מזעזעים אודות חייו והתנהגותו של מנהיג אל קעידה שחוסל על ידי ארצות הברית. בן לאדן מתואר על ידן כסדיסט פרנואיד חולה נפש וחולה סכרת שהיה מענה ואונס נשים באכזריות. לדבריהן, אחת הפנטזיות שלו היתה "לקיים יחסי מין עם נערה צרפתייה וחשפנית ממוצא יהודי".

"כולם קראו לו מפלצת - וכך הוא באמת היה", מספרה סיהם בן לאדן, אשתו הרביעית של אוסאמה. לשניים נולדו ארבעה ילדים, אבל סיהם הצליחה להימלט עם שלושה מהם לאיחוד האמירויות. "מה שאף אחד לא ידע" המשיכה לספר, "הוא שאוסאמה שקע לתוך מצב נפשי קודר והפך למופרע בשל מחלת סכרת מתקדמת".

לדברי סיהם, בן לאדן היה כל כך פנואיד שהוא ישן בקושי שעתיים-שלוש בכל לילה וסירב לענוד שעונים מחשש שלווייני ארצות הברית יינעלו על מיקומו. המבוקש מספר אחד בעולם לשעבר גם הקפיד לא לשבוע מאוכל כדי להימנע מלהרגיש "מלא" ו"ישנוני" במטרה לשמור על ערנות מתמדת. בנוסף, אוסאמה נתן הוראה מפורשת לבנו עבדאללה שבמידה ואביו נתפס, עליו לירות בו בראשו אל מול עיני המצלמה כדי שיוכלו אחר כך לשדר את הסרטון.

לקולה בוף, מי שהיתה המאהבת של בין לאדן בין השנים 1998-1996 יש סיפורים גרועים יותר על התקופה שלה עם הטרוריסט. קולה מעידה שבמשך עשרה חודשים בן לאדן החזיק אותה במעצר כשהוא מעביר אותה עינויים קשים ואונס אותה בחדר במלון במרוקו. "היה לו ריח גוף זוועתי והוא הרביץ לי כדי להכריח אותי לקיים איתו יחסי מין", משתפת קולה.

בסופו של דבר הצליחה קולה להימלט מנחת זרועו של בן לאדן שהחליף אותה באישה אחרת אותה נהג לכבול בשלשלאות במחבואו בפקיסטן והשתמש בה כשפחת המין שלו.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק