בחמאס מצאו דרך יצירתית חדשה לנגח את הרשות הפלסטינית. באמצעות סדרת אנימציה  בשם "משימה מיוחדת" המשודרת ברשת הטלוויזיה אל-אקצה, שמופעלת בידי ארגון הטרור, לועג חמאס לשוטרים בגדה ומציג אותם כ"שפוטים" של האויב הציוני.

בסרטון ההנפשה מתרפס שוטר בשם בהלול בפני חיילי צה"ל ומדגים למעשה למי נאמנותו נתונה. "אנחנו צריכים להגן על ההתנחלויות בגדה המערבית", מסביר בהלול בכניעה. כשהוא נשאל לגבי סוגיית גלעד שליט, מבטיח השוטר הפלסטיני: "אנו נפעל כדי לשחרר אותו, זו האחריות שלנו".

בהמשך, מקשה החייל על בהלול. ""אם תגיע פקודה לצחצח לי את הנעלים ?" הוא שואל. "אני אנקה אותן ואנשק אותן, אדוני", מתחייב השוטר הפלסטיני.

"הכובש לא יישאר"

סרטון תעמולה של החמאס - טלוויזית אל אקצה (צילום: טלוויזית אל-אקצה)
השנאה והתעמולה חוצה גבולות | צילום: טלוויזית אל-אקצה

בסצנה נוספת בסדרת התעמולה, נראה מתנחל יהודי יוצא לכיוון חברון בהוראת אביו כשהוא מצויד בתת-מקלע, יורה בילדים פלסטינים ושותה את דמם. ומה לאיש הפת"ח יש לומר בנידון? "אתה הרגת את בני עמי מול העיניים שלי - התגובה שלי תהיה רק שלום", מכריז בהלול.

בחמאס מתכננים לשדר פרק נוסף בכל שבוע, וכבר משיר הפתיחה של "הלהיט החדש" אפשר להבין את המסר אותו הם מעוניינים להעביר: "השוטרים הפלסטינים לא מפחידים אותנו, הם עוד ייצאו מכאן, הכובש לא יישאר ואנחנו לא נשתוק".