יסונן? סרטון דאע
מתוך הסרטון | צילום: צילום מסך

לראשונה - דאע"ש בעברית: מחוז דמשק של ארגון הטרור פרסם לפנות בוקר (שישי) סרטון בעברית, המיועד לציבור הישראלי בעקבות גל הטרור האחרון. בעקבות תכניו הקשים של הסרטון החלטנו שלא להראות אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון מופיע צעיר רעול פנים שפונה בעברית שוטפת לישראלים. הסרטון הוא קטע קצר מתוך סרט ארוך יותר בן 16 דקות ולפניו נאמר בערבית שהסכסוך הישראלי-ערבי הוא דתי ולא אזרחי-בינלאומי. יו-טיוב הסירו את הסרטון בשל תכנים שאינם הולמים, אך מאוחר יותר הוא שוב עלה לרשת.

בעברית מרשימה מצהיר הדובר כי "המלחמה האמיתית עוד לא התחילה, מה שחוויתם עד עתה הוא מלחמת ילדים לעומת מה שיקרה בעתיד הקרוב. אנחנו מבטיחים לכם כי לא יישאר יהודי אחד בכל רחבי הארץ".

לפי הדובר בסרטון, שמצולם כשהוא אוחז בנשק ומכוסה בכל גופו מלבד עיניו, "תראו איך הגבתם על כמה דריסות ודקירות - נפלתם על הראש שלכם, יריתם על כל מי שנוסע מהר ובכל אדם שתפס משהו ביד. תחשבו מה יקרה לכם כשבקרוב יגיעו עשרות אלפים מכל מקום בעולם כדי לשחוט אתכם ולזרוק אתכם לזבל".

"אנחנו לא מדברים באוויר - אנחנו מתקרבים אליכם מכל מקום, מסיני ומדמשק ועוד", מסיים הדובר בסרטון. "החשבון בינינו מתארך יותר ויותר. סגירת החשבון בקרוב".