בטלוויזיה הממלכתית בסוריה דווח הלילה (בין שישי לשבת) כי מערכות ההגנה האוויריות של צבא אסד הופעלה נגד מטרה לא מזוהה שחדרה למרחב האווירי באזור דיר אל-עאשיר מערבית לדמשק. על פי סוכנות הידיעות "סאנא" לא דווח על נזק או נפגעים כתוצאה מהתקיפה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

ביום חמישי בשבוע שעבר הטלוויזיה הממלכתית בסוריה הודיעה כי הצבא יירט כמה טילי אויב וכן כלי טיס בלתי מאויש אשר נערכו לבצע תקיפה מערבית לדמשק הבירה.

אסד. מאותת לישראל?
נשיא סוריה, בשאר אסד | צילום: רויטרס, חדשות

"כוחות ההגנה האווירית שלנו התעמתו עם מטרה עוינת והשמידו אותה מערבית לדמשק", נכתב בסאנא, סוכנות הידיעות הרשמית של סוריה. לפי הדיווח הסורי היירוט אירע בסביבות השעה 23:10 ופיצוצים עזים נשמעו במרחב כולו.

תקיפה אמריקנית בסוריה (ארכיון)
תקיפות בסוריה, ארכיון | צילום: AP, חדשות

גורם בסוריה העיד כי שלושה טילים וכלי טיס בלתי מאויש הופלו על ידי מערכות ההגנה הסוריות. לדברי הגורם, שני טילים הופלו בדרום דמשק והשלישי בצפון-מערבה. הוא הוסיף כי כלי הטיס הופל בהצלחה במערב הבירה הסורית.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה - וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il