בראש הכותרות בעולם: התקיפה של איראן הלילה (בין שבת לראשון) נגד ישראל זוכה באופן ברור לכותרות הראשיות בכל האתרים הגדולים והחשובים בעולם. בכל האתרים מודגש: הרפובליקה האיסלאמית ושלוחיה תקפו את ישראל במאות טילים וכטב"מים. לצד הסיקור, רבים ממנהיגי מדינות המערב התייצבו לימין ישראל וגינו בחריפות את התקיפות.

"איראן שיגרה נחילי כטב"מים וטילים לעבר ישראל – במתקפה הראשונה אי-פעם על אדמה ישראלית. בכך מסתכנים הצדדים בהסלמה, לאחר שארה"ב הדגישה את תמיכתה האיתנה כברזל", נכתב בדיווח בסוכנות רויטרס. "פיצוצים ואזעקות נשמעו ברחבי ישראל לאחר שטהראן שיגרה מאות כטב"מים, טילים בליסטיים וטילי שיוט במשימת נקמה חסרת תקדים, שדוחפת את המזרח התיכון קרוב יותר למלחמה אזורית", דווח ב-AP.

"ישראל תחת אש לאחר שאיראן שיגרה מאות כטב"מים וטילי שיוט", עדכן הגרדיאן הבריטי את קוראיו. "טהראן ביצעה מתקפה אווירית עצומה על ישראל, ושיגרה יותר מ-200 טילים וכטב"מים בתגובה על המתקפה הקטלנית של ישראל לפני שבועיים", ציינו בניו יורק טיימס. "דובר צה"ל עדכן שכמעט כל המטרות האוויריות יורטו, חלק בעזרת סיוע מבעלות הברית".

בוול סטריט ג'ורנל הדגישו שישראל הצליחה ליירט כמעט את כל המטרות האוויריות ששיגרו לעברה, ואת דבריו של הנשיא ביידן שהדגיש את המחויבות האמריקנית לביטחון ישראל. "התקיפה של איראן", כתבו העורכים בכותרת הראשית באתר סקיי ניוז, בליווי פרשנויות, הרחבות, דיווחים נוספים ועוד.

בעיתון האיטלקי לה רפובליקה נכתב בכותרת הראשית: "איראן תקפה עם יותר מ-200 טילים וכטב"מים. 'ישראל יירטה כ-99%". בעיתון הספרדי "אל-פאיס" כתבו כי הרפובליקה האיסלאמית תקפה בטילים וכטב"מים – בהתקפה חסרת תקדים נגד ישראל.

מנהיגי העולם תומכים בישראל ומגנים את טהראן

נשיא ארה"ב ג'ו ביידן, בצילום מחדר המצב בבית הלבן: "המחויבות שלנו לביטחון ישראל נגד איומים מאיראן והשלוחים יצוקה כברזל".

 ראש ממשלת בריטניה רישי סונאק: "מגנה בצורה החריפה ביותר את המתקפה חסרת האחריות של המשטר האיראני נגד ישראל. בריטניה תמשיך לתמוך בביטחון ישראל".

 ראש ממשלת צ'כיה פטר פיאלה: "תומכים נחרצות בישראל ובזכותה להגן על עצמה".

נשיא ארגנטינה חאבייר מיליי: "מביעים את הסולידריות והמחויבות הבלתי מעורערת למדינת ישראל לנוכח התקיפות של הרפובליקה האיסלאמית של איראן. ארגנטינה מכירה בזכותן של מדינות הלאום להגן על עצמן, ותומכת נחרצות במדינת ישראל בהגנה על ריבונותה, במיוחד נגד משטרים המקדמים טרור ומבקשים להשמיד את הציביליזציה המערבית. מדינת ישראל היא מעוז ערכי המערב במזרח התיכון וארגנטינה תעמוד לצידה מול מי שמבקש את השמדתה".

 שר החוץ של צרפת סטפן סז'ורן: "מגנים בתוקף את המתקפה שאיראן פתחה בה נגד ישראל".

קנצלר גרמניה אולף שולץ: "המתקפה של איראן – חסרת אחריות ובלתי מוצדקת"

ראש ממשלת הולנד מארק רוטה: "מגנים בחריפות את ההתקפות של איראן על ישראל"

הודעות נוספות לתמיכה בישראל וגינוי למשטר האייתוללות פורסמו מפי מנהיגים רבים, ובהם גם פוליטיקאים כמו קנצלר אוסטריה, שרת החוץ של גרמניה וראש ממשלת קנדה. גם ראש עיריית ניו יורק אריק אדאמס, מושלת ניו יורק קאת'י הוקול, מנהיג הרוב הדמוקרטי בסנאט צ'אק שומר, מנהיג הדמוקרטים בבית הנבחרים חכים ג'פריס, הסנאטור הרפובליקני הבכיר לינדזי גרהאם ועוד רבים אחרים.