סערה בטיסה בארה"ב: נוסע ניסה לפתוח את דלת יציאת החירום של המטוס בזמן שהיה באוויר, ותקף דייל באמצעות חפץ חד. בסופו של דבר, האירוע הסתיים בשלום וללא נפגעים, והגבר נעצר. הוא הואשם בהפרת הסדר הציבורי וניסיון הפרעה לאנשי צוות הטיסה והדיילים באמצעות נשק מסוכן, כך לפי הודעת התובע הכללי בארה"ב.

פרנסיסקו טורס, בן 33 מבוסטון, נעצר על ידי נוסעים ואנשי צוות בטיסה של חברת "אמריקן איירליינס" מלוס אנג'לס לבוסטון. עדי ראייה סיפרו שבשלב מסוים של הטיסה הוא הופיע ליד אחת מדלתות יציאת החירום של המטוס – וניסה לפתוח אותה ללא אישור. צוות הטיסה אישר כי הוא הצליח להזיז את ידית הפתיחה של הדלת רבע סיבוב. בכתב האישום נגדו נכתב כי הוא ידע בבירור שאנשים רבים עשויים למות כתוצאה ממעשיו.

המטוס היה באוויר במרחק של כ-45 דקות מנחיתה בבוסטון – כשהצוות זיהה את החיווי על ניסיון פתיחת דלת החירום. בתוך זמן קצר, הגיעו דיילים והחזירו את ידית הדלת למצבה הבטוח – ומנעו אפשרות של פתיחתה.

כמה דיילים שהיו במעבר המטוס פנו אליו וביקשו שיפסיק, ובהמשך גם ניסו לעצור אותו. בשלב זה, שלף טורס חפץ מתכתי חד – שהתברר כידית של כפית שהוא שבר. טורס הכה את אחד הדיילים שלוש פעמים בצווארו באמצעות החפץ. להגנתו הוא טען כי הוא רק ניסה להגן על עצמו בשעה שהתעמת עם הדיילים.

חלק מהנוסעים אמרו שטורס נכנס לשירותים – ובמהלך הזמן הזה ככל הנראה שבר את הכפית כך שתשמש עבורו כנשק. על פי חוקי הטיסה המקומיים, אין מניעה לנוסעים לשאת עימם חפצי מתכת – בתנאי שלא מדובר בסכין.