שוטרי מדינת ג'ורג'יה נחרדו לגלות בסוף השבוע את גופתה של דוריס קאמינגס, בת 82, בתוך מקפיא בבית שבו גרה ביחד עם נכדה. הנכד, רוברט קית' טינצ'ר השלישי, בן 29, חשוד כי תקף אותה בנסיבות מחמירות ורצח אותה. השוטרים מעריכים שהוא הכניס את סבתו למקפיא עוד כשהייתה בחיים.

טינצ'ר חשוד ברצח, תקיפה בנסיבות מחמירות, וניסיון להסתיר את הרצח ולהעלים ראיות. במשטרה מאמינים שגופתה נמצאה במקפיא מזה כמה חודשים, ושנרצחה אי שם בחודש דצמבר.

על פי ההערכה בשלב זה של החקירה, היא נפלה בתוך הבית ונפצעה באורח קשה. לאחר מכן לקח אותה נכדה, ובמקום לספק לה סיוע רפואי הוא הכניס את גופתה לתוך המקפיא ושם היא מתה וגופתה נותרה בו עד למציאתה ביום חמישי האחרון. בשלב זה, החוקרים מתקשים להצביע על המניע של טינצ'ר לרצח.

המשטרה חושדת כי טינצ'ר "שמע את עצמותיה של סבתו נשברות" כשנפלה בבית. לאחר מכן, כך על פי החוקרים, הוא עטף אותה ביריעת פלסטיק והכניס אותה למקפיא, תוך שהוא מודע לסבלה ולכאביה הרבים. החוקרים מעריכים כי לא קדמו לרצח דין ודברים בין השניים, או פרובוקציה כלשהי מצד קאמינגס, שלכאורה עשויים להצביע על מניע לרצח.

"ממה שידוע לנו עד כה, הוא ידע שהיא עדיין נושמת וזזה בשעה שהוא הכניס אותה למקפיא", אמרה בריטני וורנר ממשטרת מחוז פלויד שבג'ורג'יה. טינצ'ר המשיך להתגורר כל העת שלאחר הרצח בבית, בזמן שהגופה מונחת במקפיא באחד החדרים. בתחילת חודש מרץ העביר אותה מקום בתוך הבית, מתוך החשש שהיא תתגלה.

וורנר אמרה שטינצ'ר סיפר לחוקרים שהוא חשש לפנות מיוזמתו למשטרה, בשל העובדה שכבר בשנת 2018 התלוננה אשתו על איומים מצדו. הוא סיפר לחוקרים שהוא אהב את סבתו בכל ליבו, וכי היא "הייתה האדם היחיד במשפחה שהעניק לו אהבה ותשומת לב ולימד אותו דרך ארץ".