אישה בשנות ה-40 לחייה נעצרה בסרביה בחשד שרצחה בברוטליות את בעלה וביתרה את גופתו – כל זה בזמן ששני ילדיהם היו בבית. ממצאי החקירה הראשונית חשפו כי תרזה פּריץ' דקרה למוות את בן זוגה, סרדיאן, וקטעה את איבר מינו לאחר מכן.

גורמים ממשטרת זרניאנין, העיר בה אירע הרצח, סיפרו שהחשודה בת ה-46 סיממה את בעלה ללא ידיעתו לפני שתקפה אותו בסכין. בתה של החשודה, ששמה לא הותר לפרסום, תיארה לחוקרים כיצד היא רצה לחדרו של אחיה הקטן כששמעה את זעקות הכאב של אביה החורג. "הוא זחל בכל הסלון בזמן שאמי המשיכה לדקור אותו", סיפרה. "אז שמעתי רעשים של מסור שרשרת".

על פי החשד, פּריץ' השתמשה במסור שרשרת כדי לחתוך את איבר מינו של בעלה אחרי מותו. "החשודה שמה את האיבר בסיר ובישלה אותו על אש קטנה", סיפר אחד החוקרים. "למרות זאת, היא נעצרה לפני שהספיקה לעשות משהו אחר".

מאז מעצרה של החשודה, בלשים העלו חשד שהיא תכננה את הרצח המזוויע. בתה אפילו סיפרה לחוקרים כיצד תרזה אמרה לה בעבר שהיא רוצה להרוג אותו. מאז, שכנים של בני הזוג העידו שהשניים נהגו לריב לעיתים תכופות בגלל ש"סרדיאן היה עצלן".

המשטרה המקומית עדיין חוקרת את נסיבות הרצח. לאחרונה, פורסם כי החשודה והקורבן בן ה-42 נהגו ליטול תרופות פסיכיאטריות, וגם שיש לתרזה רקע של שימוש בסמים קשים. נכון לעכשיו, עוד לא נקבע מועד המשפט שלה.