סיום הכהונה הארוכה ביותר: מגזין טיים האמריקני בחר היום (חמישי) את 100 התמונות שעשו את שנת 2021. בין התמונות שנבחרו: ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו מסתכל על המושבים הריקים בכנסת - רגע לפני שמושבעת ממשלה חדשה והוא מאבד את השלטון.

לכל התמונות של שנת 2021 שבחר מגזין טיים

לקראת השנה החדשה, המגזין האמריקני בחר את 100 התמונות שעשו את השנה - מכל התחומים והמדינות. בין היתר, ומבלבד נתניהו, גם הפרעות החריגות שנראו בגבעת הקפיטול נכנסו לשם. בין התמונות שנבחרו מאותו אירוע קשה לאומה האמריקנית, נראים קצינים עם נשקים שלופים כשדלת הכניסה לבית הנבחרים חסומה - ומאחוריה המון תומכים של הנשיא לשעבר דונלד טראמפ.

תמונה נוספת שנבחרה ומעלה צמרמורת היא התמונה של ריטסופי פאנאיוטה בת ה-81. התמונה צולמה בחודש אוגוסט כששרפות ענק פרצו באי היווני אוויה כתוצאה מהבצורת הקשה ביותר במדינה מזה שלושה עשורים. בתמונה נראית פאנטיוטה כשהיא בורחת מהמקום - בזמן שהלהבות מתקרבות לביתה.

במגזין לא שכחו גם את מגפת הקורונה שמלווה אותנו כבר קרוב לשנתיים. בין התמונות הנבחרות - טכנאים של ביונטק, החברה שעבד יחד עם פייזר על החיסון נגד קורונה, בשלב האחרון בייצור החיסונים, כשהם מסננים את החיסון לפני העברתי לאריזות שמוכנות למשלוח למדינות ברחבי העולם. 

מלבד הדברים האלו, גם בתחומי התרבות והספורט נבחרו כמה תמונות לתוך המגזין. אחת מהתמונות היא של תומכיה של בריטיני ספירס מחוץ לבית המשפט בלוס אנג'לס. התמונה צולמה ב-12 בנובמבר, ביום שבו השופט החליט לסיים את האפוטרופוסות של אביה של ספירס. בספורט - נבחרו כמה תמונות מאולימפיאדת טוקיו שהתקיימה ביולי ואוגוסט, אחרי דחייה של שנה בעקבות המגפה. בין התמונות שנבחרו, נראים אצנים בקו הזינוק על רקע מושבים ריקים באצטדיון - רגע לפני שהם מוזנקים לגמר ה-100 מטרים לגברים.