חדשות טובות: נשיא ארה"ב לשעבר, ביל קלינטון, שוחרר היום (ראשון) מבית החולים שבו אושפז בימים האחרונים בשל זיהום בדמו שנגרם עקב דלקת חריפה בדרכי השתן. קלינטון נכח באירוע של הקרן שלו בקליפורניה, ובמהלכו חש ברע. הוא פונה לבית החולים לקבלת טיפול, ואחרי כמה ימי אשפוז הוחלט לשחררו: "עשה התקדמות מצוינת ביממה האחרונה". רעייתו הילרי ליוותה אותו ביציאה מהמחלקה לטיפול נמרץ.

מצבו של נשיא ארה"ב לשעבר בן ה-75 הידרדר ביום שלישי בשבוע שעבר לאחר שסבל מעייפות. הוא פונה לבית החולים של אוניברסיטת קליפורניה באירווין, שם אבחנו הרופאים שהוא סובל מדלקת אורולוגית ומזיהום בדמו והחליטו לאשפזו. בתום 5 ימי טיפול מצבו השתפר והיום הוחלט לשחררו. הוא יטוס לניו יורק וימשיך בטיפול האנטיביוטי שקיבל בימים האחרונים.

היחיד שלא ניבאו את ניצחונו. ביל קלינטון (צילום: רויטרס)
ביל קלינטון, תמונת ארכיון | צילום: רויטרס

"מצב הרוח שלו מצוין והוא מנצל את הזמן כדי לבלות עם המשפחה ועם החברים ולצפות בפוטבול", סיפר דוברו של קלינטון אנחל אורנייה. "הוא עשה התקדמות מצוינת ב-24 השעות האחרונות".

הילרי קלינטון, שרת החוץ לשעבר של ארה"ב ומועמדת המפלגה הדמוקרטית לנשיאות ב-2016, שהתה לצד מיטתו של בעלה בימים האחרונים וליוותה אותו ביציאה מבית החולים יחד עם בתם צ'לסי. נשיא ארה"ב ג'ו ביידן עקב מקרוב אחר מצבו של קלינטון וסיפר: "הוא בסדר גמור".