פרשת היעלמות הבלוגרית המפורסמת: ה-FBI פרסם הלילה (רביעי) כי גופת האישה הצעירה שנמצאה לפני כמה ימים סמוך לחניון קמפינג בוויומינג היא גופתה של הבלוגרית האמריקית המפורסמת גבי פטיטו, הנעדרת זה תקופה ארוכה. במקביל לכך, נמשכים החיפושים הנרחבים אחר ארוסה, בריאן לונדרי, הנחשב לחשוד המרכזי בפרשת היעלמותה ומותה.

החוקרים קבעו שמותה של פטיטו, שגופתה נמצאה בתחילת השבוע בפארק הלאומי "גרנד טטון", נגרם כתוצאה מרצח. יחד עם זאת, גורם המוות המדויק עדיין לא ברור, וצוות החקירה ממתין לתוצאות נתיחת הגופה, לפני שיוכל לקבוע זאת באופן רשמי.

ה-FBI ויתר רשויות החוק בארה"ב קראו שוב לציבור למסור כל מידע בנוגע ללונדרי, שהוגדר כ"אדם בעל עניין" לחקירה. הוריו אמרו לחוקרים הפדרליים שראו אותו בפעם האחרונה לפני יותר משבוע, אז הוא אמר להם שהוא יוצא לטיול בהרים בשמורת טבע הסמוכה לעיר מגוריהם בנורת' פול שבפלורידה.

 

 

שוטרי משטרת נורת' פול אמרו שהחוקרים משקיעים מאמצים רבים בחיפושו של לונדרי בשמורת הטבע, וסרקו עד כה שטח של כמעט 100 קמ"ר, ללא הצלחה. החיפושים מתבצעים באמצעות מסוקים, רחפנים, כלבי גישוש וכלי רכב משטרתיים רבים. בשטחים נרחבים של השמורה מתבצע החיפוש גם מתחת למים.

המקום שבו אותרה גופתה של פטיטו נמצא לא רחוק מהמקום שבו צילמו שני בלוגרי תיירות את הרכב שלה ושל לונדרי, לאורך שביל עפר ליד ספריי קריק ב-27 באוגוסט. בני משפחתה של פטיטו דיווחו עליה כנעדרת ב-11 בספטמבר, 10 ימים לאחר שארוסה חזר הביתה בלעדיה - מטיול ארוך של כמה חודשים.

פטיטו ולאונדרי עזבו ביוני את מדינת מולדתה ניו יורק, ופנו מערבה עם תוכניות לבקר בפארקים הלאומיים בדרך, תוך שהם מתעדים את הטיול ברשתות החברתיות. היא פרסמה את התמונה האחרונה שלה באינסטגרם ב-26 באוגוסט. משפחתה מאמינה שפנתה לפארק הלאומי גרנד טטון בוויומינג, שם גם אותרה הגופה.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Gabby (@gabspetito)

 

בשבוע שעבר פרסמה המשטרה ביוטה, צילומי מצלמות גוף של מפגש שנערך ב-12 באוגוסט עם שניים מהשוטרים שלהם עם בני הזוג במהלך עצירה בכביש. בסרטון נראית פטיטו בוכה כשהיא מתארת ​​מריבה עם לאונדרי, שלדבריה הפכה לפעמים לפיזית.