פצועים בפיצוץ במפעל הכימי באירן: במדינה מדווחים על לפחות שישה נפגעים בפיצוץ ענק שאירע הבוקר (ראשון) במפעל כימי 150 ק"מ מטהרן‎. בתיעוד שפורסם ברשתות החברתיות נראה עשן כבד עולה מהמפעל שבאזור העיר קום. טרם ידועות הנסיבות לפריצת השרפה במקום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי הדיווחים באירן, ישנם שישה פצועים בעקבות השרפה, שניים מהם כבאים שהוזעקו לזירה - אחד מהם סובל מכווית קשות. כ-150 אנשי כבאות ו-20 כבאיות הגיעו למקום, בניסיון להשתלט על השרפה. דובר הכבאות המקומי, טען כי מדובר במפעל לייצור אלכוהול בעיר.

"דווח על השריפה לשירותי הכבאות בשעה 06:00 בבוקר. בגלל עוצמתה ונוכחותם של חומרים דליקים מאוד, הכבאות עשתה כמיטב יכולתה. למרבה המזל, הכבאים מנעו מהאש להגיע למיכלי האלכוהול ולחפצים דליקים אחרים". בהתייחסו לחומרת השרפה ולפיצוצים שהתרחשו באירוע, הוא אמר כי "אחת ממשאיות הכיבוי במבצע עלתה באש לחלוטין ושני צוותי כיבוי נפצעו קשה והועברו לטיפול רפואי".

לפני כשלושה שבועות אירעה באירן תקלה שהשביתה את הפעילות באתר הגרעיני בנתנז. ראש סוכנות הגרעין האירנית הגיב למקרה ואמר כי מדובר ב"פעולת טרור" וכי הרפובליקה האסלאמית שומרת לעצמה את הזכות להגיב ולפעול נגד האחראים והמעורבים באירוע. ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לתקרית בפורום מטכ"ל ואמר: "המאבק באירן הוא משימה ענקית".