הבוקר סיפרנו לכם על הסאגה החדשה בבית משפחת המלוכה, עם הראיון השערורייתי המתוכנן של הנסיך הארי ומייגן מרקל. בארמון לא קיבלו בשמחה את הידיעה המרעישה על שיחת 90 הדקות המתוכננת עם אופרה ווינפרי, שעל פי הדיווחים כבר צולמה ותשודר בחודש הבא ברשת CBS. כעת מסתבר שהרבה עומד מאחורי אותה שיחה, ובמשפחת המלוכה ממש לא יודעים איך לעכל אותה.

גורמים המעורים בפרטים מספרים היום כי אופרה "רדפה" אחרי הארי ומייגן במשך שלוש שנים, עד שהסכימו להתראיין אצלה החודש. על פי מקורבים, הראיון הוגדר כראיון "ללא גבולות", בו השלושה ידברו על כל הנושאים הכי חמים סביב הזוג המלכותי הסורר של הארמון: עזיבת המשפחה, היחסים עם הארמון, המעבר ללוס אנג'לס ושאר נפלאות. המלכה, שגילתה על הראיון באמצעות הטוויטר, כבר דרשה מהשניים לסגת מכלל התארים המלכותיים שנורתו להם, וכעת מסתבר שהבכירים במשפחת המלוכה לא אוהבים את הכיוון שהארי לקח.

View this post on Instagram

A post shared by Prince Harry (@princeharryofengland)

"אין להם כוונה לעצור את הארי מלעשות את הראיון הנפיץ אצל אופרה, אבל הם מאוד מודאגים מהכיוון שהוא מצא לעצמו", סיפרו יודעי דבר ל-Mirror. "הם בעיקר תוהים למה שהארי יחשוב שזה רעיון טוב. מצד אחד הוא עשוי לחשוב שאופרה היא חברה נאמנה (למרות שהוא פגש אותה רק פעמים ספורות), ומצד שני ההיסטוריה של ראיונות דומים מוכיחה שהם מביאים רק אסונות. יש סיכוי לא רע שהארי יתחרט על השיחה הזו".

במקביל לדיווחים על הראיון, סקר נרחב של YouGov הבריטי מצא כי קרוב למחצית מהבריטים (46 אחוזים) חושבים שהראיון של הארי ומייגן אצל אופרה "לא ראוי". 29 אחוזים נוספים חושבים שהשיחה ראויה, והשאר הצהירו כי אין להם דעה בעניין. 56 אחוזים מהמצביעים נגד הבחירה של הארי ומייגן היו אזרחים בגילאי 50-65, ורק 21 אחוזים מהם היו קהל צעיר, בני 18-24. בהתאמה, רוב רובם של התומכים בזוג המלכותי הסורר (52 אחוזים) היו בני הדור הצעיר.