דרך יצירתית לקיצור התור: זוג נשים מפלורידה, ויוויאן מונרוי ואולגה רמירז, בנות 34 ו-44, לא נמצאות כרגע בתור לקבלת החיסון לקורונה, זאת מכיוון שכרגע המדיניות המקומית היא שמחסנים רק בני 65 ומעלה. השתיים מאוד רצו להתחסן, ולשם כך הן החליטו להערים על מערכת הבריאות ולהתחפש לשתי סבתות. עם זאת, התחפושת כנראה לא הייתה מוצלחת במיוחד – והן נתפסו "על חם".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מחקירת האירוע מתברר שהתרגיל הצליח להן כבר פעם אחת בחיסון של המנה הראשונה. עבור המנה השנייה הן הלכו למרכז חיסונים אחר, אך שם הן נתקלו בצוות שכנראה היה יותר עירני. כשהשתיים הגיעו למקום הן עוררו את החשד של המחסנים, מה שהוביל לבדיקה מעמיקה של הזהות שלהן ולחשיפת התרמית.

בעקבות המעשה, נאסר עליהן לשוב לכל מרכזי החיסונים בכל המדינה ועל השם שלהן נוספה אזהרה במחשב. מערכת הבריאות בפלורידה חוקרת עכשיו את האירוע – איך הן הצליחו בכלל לתאם תור, להתחסן במנה אחת ולתאם תור למנה השנייה.

התחזו לזקנות כדי לקבל חיסון
זוג הנשים

התפיסה "על חם" של הזוג תועדה במצלמות של השוטרים שהוזעקו למקום. "אתן יודעות מה עשיתן? גנבתן חיסון ממישהו שזקוק לו יותר מכן", נשמע אחד מהשוטרים גוער בהן. "עכשיו אתן לא תקבלו את המנה השנייה אז כל זה היה בזבוז זמן מוחלט. והכל בגלל ההתנהגות האנוכית שלכן".

"אם תחזרו לכאן בכל זמן שהוא, אתן תילקחו למעצר", השוטר השני איים. "יש לכן שאלות לגבי זה? יש לכן מזל שלא עוצרים אתכן ברגע זה". שתי הנשים, שכנראה הבינו את חומרת מעשיהן, השיבו לו: "אנחנו מעריכות את זה מאוד".