נראה שהשערוריות ממשיכות ללוות את הנסיך הארי ואשתו, מייגן מרקל: ימים ספורים לפני שידור הריאיון של הזוג המלכותי בתוכניתה של המגישה האמריקנית אופרה ווינפרי, כלי התקשורת בבריטניה מדווחים היום (רביעי) על חקירה המתנהלת בארמון בקינגהאם בעקבות טענות על התעמרות מצדה של מרקל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי הדיווח שהתפרסם לראשונה בעיתון "הטיימס", באוקטובר 2018 מזכיר התקשורת של הזוג התלונן על מרקל, וטען שהיא "הובילה לעזיבתם של שני עוזרים אישיים וחתרה תחת אמונו של איש צוות שלישי".

בהודעה רשמית שהוציא הארמון המלוכה, נכתב שההאשמות "מדאיגות מאוד". בנוסף, בארמון יזמנו את העובדים מאותה תקופה בניסיון לברר את פרטי האירוע ולהפיק לקחים. "בבית המלוכה התקיימה מדיניות של 'עבודה בכבוד'. לא נקבל ולא נסבול התעמרות או הטרדה במקום העבודה", נאמר בהודעה.

הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: אינסטגרם sussexroyal)
הארי ומייגן, ארכיון | צילום: אינסטגרם sussexroyal

עורכי הדין של הארי ומייגן כינו את ההאשמות "מידע מטעה ופוגעני". הדובר האישי של מרקל התייחס גם הוא לפרסום ואמר: "הדוכסית הצטערה לשמוע על ההתקפה על אופייה, במיוחד כאדם שסבל מהתעמרות. היא מחויבת לתמוך בכל מי שחווה כאב וטראומה. הדוכסית נחושה להמשיך במשימתה ולהוות דוגמה".

הדיווח היום מגיע כאמור זמן קצר לפני פרסום הריאיון של הארי ומייגן אצל אופרה ווינפרי, בו הם צפויים לספר על החיים במשפחת המלוכה המפורסמת בעולם, וגם על החלטתם יוצאת הדופן לעזוב אותה.