מריו ולואיג'י חוזרים לחיים: לאחר דחיות רבות בשל התפרצות הקורונה, נפתח אתמול (חמישי) פארק "סופר נינטנדו" ביפן. המבקרים בפארק, שנבנה בהשקעה של יותר מחצי מיליארד דולרים, יוכלו להפוך לשחקנים של ממש באחד מ-200 המשחקים שהפכו את מריו, לצד פוקימון, לדמות משחקי הווידאו האהובה ביותר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

רוב פארקי השעשועים בעולם נמצאים בהליך מדורג מאוד של פתיחה עם ריווח, מגבלת תפוסה, כשחלק מהם גם דורשים בדיקת קורונה. אבל ביפן, שבה כרגע התחלואה צנחה לכאלף מקרים ביום בלבד, יוניברסל סטודיוס החליטו לפתוח - כמעט ללא מגבלות: מתבצעת בדיקת חום בכניסה לפארק, מתקנים לחיטוי הידיים מפוזרים בכל מקום וישנה דרישה לעטות מסכה בכל עת, מלבד באזורים מסוימים.

מריו ולואיג'י חוזרים
דמויותיהם של מריו ולואיג'י בפארק "סופר-נינטנדו"

המתקן המוביל הוא כמובן "מריו קארט: האתגר של קופה". לקטנים יותר יש את "ההרפתקה של יושי הדינוזאור" ואפשר להתרענן ב"קפה קינופיו" - שהוא כפי שמתברר, השם היפני לקרפדה מהמשחק. כמו כן, ישנם בפארק הרבה משחקי "חפש את המטמון" עם המון פטריות, מגה-פטריות, פטריות ירוקות, פטריות חיים, פרחים יורקי אש וכל מה שעושה את מריו למה שהוא.

מריו ולואיג'י חוזרים
אחד מ-200 המתקנים והאטרקציות ב"סופר-נינטנדו"

יוניברסל סטודיוס מתכננים לשכפל את "עולם מריו" בשנים הקרובות גם לפארקים שלהם בקליפורניה ובאורלנדו. עם העלייה הדרמטית במכירות הקונסולות והמשחקים אונליין בימי הקורונה, מובטח ש"מורשת מריו" תמשוך קהל צעיר לפארקים האלה שנים רבות קדימה.