צעירה בת 25 מבריטניה נותרה בהלם מוחלט אחרי שאמה מצאה את מטמון הקונדומים שלה – אותה היא החביאה בחדרה כשהייתה רק בת 17.

בפוסט שעלה לחשבון הפייסבוק שלה, לוסי לומס חשפה את צילומי המסך משיחת הוואטסאפ המביכה עם אמה – אחרי שזו מצאה עשרות קונדומים פגי תוקף בתוך הבקבוק החם שלה ששירת אותה בצעירותה.

בתמונה אפשר לראות את הבקבוק בצורת דובי ולצדו עשרות עטיפות של קונדומים לא משומשים. צילום שכאמור נשלח ללומס על ידי אמה אחרי שזו עשתה סדר בעליית הגג שלה: "מצאתי את הבקבוק החם הישן שלך", כתבה לה האם. "התחלת צעירה, אה?", ולומס, שהשתעשעה מאוד מהתגלית, הגיבה: "המחבוא הזה מצוין".

לומס פרסמה את השיחה והתמונות בפייסבוק תחת הכותרת: "חשבתי להעלות את זה כי חשבתי שזה ממש מצחיק. עברו 10 שנים מאז שאיבדתי את הבתולים ובערך 7 שנים מאז שעזבתי את הבית שלי", ומאוחר יותר, בשיחה עם אתרים מקומיים, היא סיפרה את הצד שלה בסיפור.

"הייתי המומה לחלוטין שהיא מצאה את זה", סיפרה לומס. "שכחתי בכלל ששמתי שם כל כך הרבה קונדומים, אז כנראה הייתי מופתעת מזה בדיוק כמוה. אגב, תמיד הייתי פתוחה איתה לגבי הכל אז ידעתי שהיא תצחק מכל העניין הזה".

"אני חושבת שהיא שמחה לגלות שהייתי נערה אחראית", הוסיפה הצעירה הבריטית, "למזלי, היא אישה מכילה שמבינה אותי. למרות זאת, אני חושבת שהיא הייתה המומה לגלות את המצבור הזה – ובייחוד את העובדה שהוא נשאר שם כל כך הרבה זמן".