"הבשלנים הכי גרועים באמריקה" אינה תכנית בולטת בלוח השידורים והיא גם לא זוכה לסיקור משמעותי בתקשורת, אבל עכשיו היא עולה לכותרות, ובנסיבות קשות: ביום חמישי האחרון דווח באתר TMZ כי זוכת העונה האחרונה של תכנית הריאליטי, אריאל רובינסון בת ה-29, נעצרה באשמת רצח ילדה בת 3. בנוסף אליה, נעצר ונאשם גם בעלה, ג'רי רובינסון.

עם עליית אותם דיווחים הקשר הישיר בין רובינסון ובן זוגה לילדה המנוחה, ויקטוריה סמית', עוד לא היה ידוע - אך אתמול התברר כי אותה ילדה הייתה בתם המאומצת, וכי היא הייתה ילדת אומנה עד שאומצה על ידי השניים. ב-14 בינואר האחרון, המשטרה מצאה ילדה מחוסרת הכרה בביתם של הזוג בסימפסונוויל, כאשר רובינסון ובעלה נאשמים כעת בכך שהלמו בילדה מספר פעמים באמצעות חפץ קהה, ובכך גרמו למותה. בינתיים, רשת Food Network בה משודרת התכנית הורידה מהאתר שלה את כל פרקי העונה בהם רובינסון השתתפה.

מאז פרסום הפרשייה, אתר TMZ פרסם סרטון מ-2019 בו רובינסון מבצעת מופע סטנדאפ, שמעלה את התהיה האם הכתובת הייתה על הקיר. במופע המדובר, רובינסון מדברת על ניסיונותיה לאמץ ילדה, ומספרת על ביקור הבית של העובדת הסוציאלית שתפקידה היה לבדוק אם רובינסון כשירה להיות הורה. "כשהעובדת הסוציאלית הגיעה, אמרתי לבעלי 'היינו צריכים לנעול את שני הילדים שלנו בכלובים, כי אחרי שהיא תפגוש את שניהם אין מצב שהיא תיתן לנו עוד אחד".

רובינסון הוסיפה וסיפרה כי כשהילדים צעקו והתפרעו בחדר הסמוך, היא צעקה לכיוונם "תסתמו לפני שאעלה לשם ואתן לכם אגרוף בגרון!". בסוף המופע המאולתר, רובינסון סיכמה והודתה כי בסופו של דבר האימוץ אושר ושהילדה אמורה להגיע אליהם בקיץ. עוד לא ידוע אם הסיפור אכן נכון, או אם הוא קשור לסמית', שבמותה מואשמים כעת רובינסון ובעלה. 

תכנית הריאליטי "הבשלנים הגרועים ביותר באמריקה" משודרת מאז 2010. בתכנית, מספר מתמודדים להם יכולות בישול נמוכות במיוחד עוברים מחנה אימונים קולינרי, כשבגמר התכנית עליהם לבשל ארוחה בת שלוש מנות ברמה של מסעדה אמיתית עבור שלושה מבקרי אוכל, והפרס הכספי לזוכה עומד על 25,000 דולר. רובינסון זכתה בעונה ה-20 של התכנית, שנערכה בשנה שעברה. לפני שהגיעה לתוכנית, היא הייתה מורה וסטנדאפיסטית מתחילה, ואף אימצה שלושה ילדי אומנה למשפחתה לאחר צילומי התוכנית - כשסמית' היא אחת מהם. 

View this post on Instagram

A post shared by TMZ (@tmz_tv)