חקירת מותן של אם ובתה בת ה-14, שגופותיהן נמצאו בדירה שעלתה באש בבריטניה, הפכה לחשד לאונס ורצח. שני גברים בני 51 ו-56 נעצרו אתמול (ראשון) בחשד למעורבות באירוע המזעזע בעיר ברנלי. המשטרה מבקשת מהציבור סיוע בהשגת מידע כולל צילומים ממצלמות אבטחה הסמוכות לבית.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ביום שלישי האחרון נמצאו ד"ר סמאן מיר סצ'ראבי, בת 49, ובתה ויאן מנגריו בת ה-14 ללא רוח חיים בביתן בברנלי, שבתוכו אותרו נזקי שריפה. נתיחת גופתה של סצ'ראבי העלתה כי היא ככל הנראה נאנסה ולאחר מכן מתה כתוצאה מלחץ שהופעל על צווארה.

על גופתה של בתה הנערה נמצאו כוויות קשות, אולם סיבת המוות טרם נקבעה באופן רשמי. ג'ון הולמס, קצין המשטרה שאחראי על החקירה, קרא לציבור לסייע: "זו חקירה שעדיין מנוהלת, אנו מבקשים בכל לשון של בקשה - כל פיסת מידע שיש בידכם, גם אם היא נראית לא חשובה, העבירו לנו".

הולמס פנה לתושבים שמתגוררים בסמוך וביקש להעביר צילומים ממצלמות אבטחה כמו גם מידע שישפוך אור על החשודים.

"לא משנה איזה מידע יש בידיכם, אנו מפצירים בכם להגיע לתחנת המשטרה ולמסור את המידע, גם אם הוא נראה לכם חסר משמעות. המחשבות שלנו עם משפחתן וחבריהן של ד"ר סצ'ראבי ומנגריו בזמנים הקשים האלה", אמר קצין המשטרה. "יש לנו צוות של חוקרים שמוקדש רק למקרה הזה, נהפוך כל אבן כדי להגיע לחקר האמת".