נעצרו כמה חשודים במעורבות בחיסול אבי הפצצה האירנית מוחסן פח'ריזאדה, כך אמר הערב (שלישי) יועץ לדובר הפרלמנט האירני חוסיין אמיר-עבדולחיאן. על פי דברים שאמר לרשת הטלוויזיה האירנית אל-עאלם: "כמה חשודים במעורבות בחיסול זוהו ונעצרו על ידי שירותי הביטחון". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

יומיים לאחר שנורה אבי תוכנית הגרעין ברחובות טהרן, הוציא המודיעין האירני הודעה ובה שמות ותמונות המעורבים לכאורה בחיסול. לא ברור האם החשודים שנעצרו הם אותם האנשים. אז הפיצו גורמי המודיעין במדינה את הפרופילים לכל המלונות באירן בטענה שהם מעורבים בחיסול שהתבצע בלב טהרן.  

בשבוע שעבר התראיין בנו של פח'ריזאדה וסיפר על החיסול של אביו. "לא היה מדובר בפעולת טרור פשוטה", אמר. "הזירה הייתה נראית כמו זירת מלחמה. יריות נורו מטווח קצר מאוד, 4-5 מטרים בלבד". לדבריו, אימו ישבה ברכב ליד פח'ריזאדה אך לא נפגעה כלל מהירי, מה שלטענתו מבהיר שמדובר בפעולת חיסול מדויקת מקרוב. בנוסף, הוא הבהיר כי להבנתו אביו כמה לא היה בין החיים כשפונה מהזירה לבית החולים.

הטלוויזיה הממלכתית באירן פרסמה ביום שני ממצאים חדשים מחקירת חיסולו של המדען האירני מוחסן פח'ריזאדה. לטענת האירנים, ראיות שנמצאו בזירה מצביעות על כך שהמתנקשים עשו שימוש באמצעי לחימה ישראליים.