צעיר בן 18 משיקגו נעצר לאחר שתקף מינית ילדה בת 7, בעוד התקיפה מצולמת בשידור חי בפגישת זום של כל הכתה ובנוכחות המורה.

המקרה אירע לפני כמה ימים, כאשר בת השבע וילדי כיתתה היו בהפסקה במהלכו של יום למידה מרחוק. עם היציאה להפסקה ביקשה המורה מהתלמידים לסגור את המצלמות ואת המיקרופונים, והילדה אכן כיבתה את הקול במחשב אבל השאירה את המצלמה דולקת. בשלב הזה החל החשוד, צעיר בן 18 שסיבת שהותו בבית הילדה לא ברורה, לכפות על הילדה לבצע בו מין אוראלי. המורה, שהבחינה מיד באירוע החריג, הורתה בחריפות לשאר הילדים לכבות את המצלמות שלהם והזעיקה בדחיפות את המשטרה, את מנהל בית הספר ואת המחלקה לרווחת הילד של מדינת אילינוי. "הילדים לא הבינו מה קורה", סיפרה בראיון מאוחר יותר ל-chicagotribune, "הם התחילו לשאול 'מה קורה? מה זה?'".

לאחר חקירה התברר כי החשוד, קטרל א' וולס, התעלל מינית בילדה במשך כשנה.

 

וולס הוא תלמיד תיכון ששוחרר כשבוע לפני המקרה על אחזקה של אקדח טעון והואשם בשימוש בלתי חוקי בכוח בכלי נשק. על פי התביעה מדובר בגבר מסוכן לציבור: "וולס התנהל באכזריות והוא מראה חוסר יכולת לחוש ערך בסיסי לחיי אדם", אמרה התובעת וביקשה שלא לאפשר שחרור בערבות לצעיר. 

הסנגורים, מנגד, הביעו התנגדות לבקשה וטענו שוולס עובד 40 שעות בשבוע בבנייה וכי בני משפחתו ישגיחו עליו ולכן אין סיכוי שיוכל לברוח מהמדינה. בנוסף אמרו כי וולס אובחן עם "הפרעה הפוגעת ביכולתו לשלוט בדחפים ובריכוז שלו", שהיא, לדברי עורך הדין שלו, "סוג של נכות".

השופטת קיבלה את דברי התביעה, ובימים אלה וולס עצור עד תחילת משפטו.