הרשויות בארה"ב הכריזו אמש (ראשון) כי הן איתרו חשוד בפיצוץ מכונית התופת בחג המולד בבירת טנסי נאשוויל. מדובר באנתוני קווין וורנר, גבר בן 63, שגר בסמוך לזירת הפיצוץ ושרידי הגופה שנמצאו בזירה תאמו לדנ"א שלו. 3 בני אדם נפצעו באורח קל כתוצאה מהפיצוץ ועשרות בניינים ניזוקו. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"הגענו למסקנה שאדם בשם אנתוני וורנר הוא האחראי על הפיצוץ", הכריז התובע במדינת טנסי אמש במהלך מסיבת עיתונאים, "הוא היה נוכח במקום כשהפיצוץ קרה - ואז הוא נהרג". בבדיקה הפורנזית, נמצא כי הדנ"א בזירה תואם לדנ"א שלו. 

הפיצוץ אירע ביום שישי בשעה 6:30 בבוקר, ערב חג המולד, בנאשוויל בירת מדינת טנסי. האירוע התחיל לאחר ששוטרים קיבלו דיווח על יריות באזור והגיעו למקום. אז שמעו השוטרים הקלטה מתוך קרוואן שמפציר בסובבים להתרחק מהמקום. "פצצה עשויה להתפוצץ בתוך 15 דקות", נשמע הקול מתוך הרכב. במקביל להזעקת כוחות נוספים, החלו השוטרים לעבור מדלת לדלת וביקשו מהדיירים להתפנות. אז נשמע פיצוץ חזק והרכב כולו עלה באש.

הפיצוץ אירע סמוך לבניין רשת השידור האמריקנית AT&T, ונבדקת האפשרות שאולי הוא היה היעד. "אנחנו בוחנים אם היה מניע לפגוע בתחנת השידור", אמר קורנסקי. ראש עיריית נאשוויל, ג'ון קופר, הסביר כי לדעתו לא מדובר בניסיון להרוג או לפצוע: "זה נעשה בבירור כשאף אחד לא בסביבה, יחלוף זמן עד שהאזור יחזור לקדמותו".