הפתעה באמצע המדבר: במהלך יום עבודה שגרתי של שוטרי משטרת יוטה, קרה דבר מפתיע במיוחד. צוות של שוטרים וביולוגים הבחין בעמוד מתכת גדול ומבריק באמצע אחת המדבריות של יוטה, שנראה כאילו נלקח מסרט מדע בדיוני.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הסיפור התחיל ביום רביעי האחרון, לאחר ששוטרים מהמחלקה לבטיחות הציבור ביוטה סייעו למחלקת חיות הבר במהלך פעילות שגרתית. בשלב מסוים השוטרים הבחינו בדבר מה שלא ראו קודם לכן בחייהם – עמוד מתכת גבוה ונוצץ, שתקוע עמוק בתוך האדמה.

"אחד הביולוגים שהיה על המסוק זיהה את זה, במקרה יצא לנו לטוס ישירות מעל האובייקט החריג", סיפר הטייס ברט האצ'ינגס ל-CNN. "זה היה מטורף, הוא התחיל לצעוק בהתלהבות וישר צעק לי להסתובב כמה שיותר מהר. בהתחלה לא הבנתי מה קרה עד שהוא הצביע ואמר לי שאנחנו חייבים להסתובב ולהגיע לשם".

מיצג מתכת נראה בלב במדבר ביוטה (צילום: CNN)
עמוד מתכת באמצע המדבר ביוטה | צילום: CNN

המראה החריג הפתיע את יושבי המסוק, שהחלו להתבדח על התגלית המפתיעה כאילו הגיעה מהחלל החיצון. "כשירדנו, עמוד המתכת היה ממש שם, באמצע הסלע האדום, פשוט יוצא מתוך האדמה וכולו נוצץ בצבע כסף", הסביר האצ'ינגס. "התבדחנו על כך שאם אחד מאיתנו ייעלם לפתע, אז כולנו נתחיל לברוח".

עם זאת, למרות אמירותיו המבודחות של האצ'ינגס, הוא חושב שהעמוד הונח שם ככל הנראה על ידי אומן - ולא חייזר. "אני מניח שמדובר באיזה אומן חדש, או אולי מישהו שהיה מעריץ גדול של הסרט אודיסאה בחלל" אמר, כשהוא מתייחס לסצנה בסרט מ-1968, שבה מופיע עמוד דומה בצבע שחור.